Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem enyhülhet idővel? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem enyhülhet idővel? :S

Figyelt kérdés

Már több mint 2 éve szerelmes vagyok egy lányba, de esélytelen, hogy összejöjjek vele(több okbol kifolyólag..).

2 év alatt semmit nem enyhült ez az érzés, SŐT már elfog a düh, ha meglátom másokkal "flörtölgetni". Folyamatosan ideges vagyok, mindig csak rá gondolok. Az, hogy kerüljem a társaságát lehetetlen, mert o.társ.. :/


Ötletek? Rossz tulajdonágai az én szememben nincsenek:SS(ez esetben sajnos..).


18/f


2011. febr. 16. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért esélytelen?
2011. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Osztálytársad...ahogy írtad!Addig ne is számíts rá de 18 vagy tehát lassan ketté válnak az útjaitok!

Utána minden rendben lesz nem kellesz majd minden nap nézned mit csinál szerintem ez már csak egy megszokás számodra fontos neked ez természetes!Majd ha már nem töltitek egymás társaságában az időt mindennap elfog múlni!

2011. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egyáltalán tudja,hogy szerelmes vagy belé vagy adtál ere utaló jelet mert ha nem akkor nem csoda, hogy nem jött össze az meg nem elég, hogy nézed vagy néha néha beszéltek. Hívd el egy találkára ahol kettesben lehetek és beszéljétek meg vagy valami, és ha mégsem jön össze akkor inkább keres magadnak mást!:)

14/L

2011. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!