Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjátok már el, mi kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok már el, mi kell nektek kedves nők?

Figyelt kérdés

Kikosarazott egy lány, pedig tetszettem neki. Elillant a vonzalom. Pedig tök rendes voltam, és nem vagyok ronda, meg csoró, még sincs barátnőm.


17/F


2011. febr. 16. 14:12
 1/8 anonim válasza:
nem az a lényeg,h csóró vagy vagy sem..lehet másra kéne helyezni a hangsúlyt. legyél vicces, ne papucs, de mégse alfahím etcetc.
2011. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mintha azt kérdeznéd hogy mit esznek az állatok. Hát a krokodil is állat, meg a kolibri is állat, meg a bálna is állat aztán mégis mind mást eszik.


Elhiszem, hogy bánatos vagy, de ettől még a kérdésedre a nagyon általános és éppen ezért használhatatlan válaszokon kívül nincs felelet.


Az állatos példával:

- Egyik sem eszik ciánt.

- Minden állat azt eszi, amire szüksége van.

- Esetleg ha valakinek volt krokodilja, akkor leírhatja, hogy az mit evett, de ezzel megint csak nem érsz semmit, ha neked nem krokodilod van.

2011. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lányok nem egyformák, ne általánosítva tedd fel a kérdést, hanem az adott lánytól kérdezd meg, akivel az eset történt. :) Nekem személy szerint az kell, hogy szeressen tiszta szívből viszont egy olyan pasi, akibe szerelmes vagyok és én is szeretem és törődjön is velem. :) Ezen felül legyen ápolt, normális (nem aberrált, nem buta), nálam max 4 évvel idősebb és nálam magasabb.

Mindezt megkapom a barátomtól már egy éve és így tökéletes. :)


Ne keseredj el, gondolom csak tetszettél neki, de a vonzalom hiányzott. :) Sok pasira/nőre mondja azt az ember, hogy hú de jó csaj/pasi, de mégse akar vele összejönni, mert nincs vonzalom, nincs szikra, 1xűen csak tetszik, mert jóképű, jó alakú stb, de felesleges kapcsolatra pazarolni az illetővel az időt, mert érezhetően nem ő az akivel el lehet képzelni hosszú távon. :D


19L

2011. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerinti férfiideálom a következő:

-Intelligens

-Tisztelettudó (persze ez vissza is igaz)

-Férfias (itt nem a habi keménykedésre gondolok)

-Humoros

Külsőleg meg,hát a lényeg,hogy valami megfogjon.

Szerintem nem nagy igények,még sincs barátom :) na...

2011. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szimpatikus voltál a lánynak, de nem volt meg a szikra részéről. Itt lehetsz akármilyen, ha neki nincs meg ez az érzés.

Majd lesz olyan lány, aki ugyanazt érzi mint te!

2011. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem nagy igények,még sincs barátom :) na..."


Kevés mondatban is lehet nagy igényeket támasztani. Egy ismerősöm például alacsony fogyasztású autót keres, ami ugye nem nagy igény... csakhogy úgy képzeli, hogy az alacsony fogyasztás az valahol 3-4 liter közt van.


Szóval érted. Ki tudja, hogy nálad mi számít pl intelligensnek, 130, vagy 150 IQ.

2011. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, leszel majd te is 30 év feletti, jól kereső, házzal autóval mindennel. Csak addig bírd ki valahogy.
2011. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem IQ-val mérem az intelligenciát,és nem atomfizikus kell nekem.csak manapság ez a fogalom annyira elavult,és annyira semmibe veszik a velem egykorúak,hogy már nincs is jelentősége.A színvonal kimerül a való világban és a győzikében.Na ez a bajom.
2011. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!