Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már találkoztam, és lehet is belőle valami, éd van egy másik aki szebb és jófej meg minden, de még nem találkoztam vele, és másba szerelmes, de azt mondta bármi lehet.

Kit válasszak?

Segítsetek!


2011. febr. 15. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt amelyiknek nagyobb a melle.
2011. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az 1-est válaszd!
2011. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1
2011. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megindokolnátok?
2011. febr. 15. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:
csak azért ne kezdj el járni egy csajjal, mert idézem: ,,szebb és jófej meg minden". Hidd el, hosszútávon többre mész egy olyan csajjal, akit szeretsz, mint aki tetszik...
2011. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...feltéve hogy hosszútávra akar nőt...
2011. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hosszútávra mindenképpen!

Csak nem tudom melyikkel járnék jobban:S

Nem tudom mit tegyek, egyikkel találkoztam, neki bejövök, a másikkal még nem, de valszeg neki is :S

2011. febr. 16. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!