Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy fiú és egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy fiú és egy lány annyira jóba "mint barátok" hogy néha megadják egymásnak az amire szükségük van?

Figyelt kérdés
ilyen létezik ?
2011. febr. 15. 14:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

őő szerintem létezik.


Én jó barátságban voltam egy lánnyal eleinte szeretőnek hittem magam de annál jóval több volt, volt hogy ugy viselkedtünk mint egy pár , volt h csak haverok voltunk mindig láttuk h mire van szüksége a másiknak és kb havonta 2x szexeltünk is. Emellett volt pasija is akivel sz@r volt a kapcsolata és nem is szexeltek szinte soha.....

De nem hagyta ott a pasiját....hiába próbáltam volna bizonyítani , és hiába mondta h ilyen sz@r meg olyan sz@r a kapcsolata hazudott. :( és sajnos 1x még lefeküdtek és terhes lett tőle....


Szóval haverok voltunk---> majd voltam egy ideig szerető is, ----> majd megint barátok voltunk,---->majd szextársak -----> majd lelkitársak -----> majd egy pár voltunk szinte ---> aztán maradt a pasijával mert hazudott és még is csak szerette persze ezt nehéz elhinni ezek után-----> majd terhes lett ---> és betelt a pohár és elmentem!

2011. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy fiu haverom haverok vagyunkde pl egyikunknek sincs pl barátja barátnője akkor lefekszuk egymássalha összejön valamelyikunk valakivel addig egymásra se nézunk ugy csak beszélgetunk lelkizunk ez igy a jó és barátok vagyunk mert ugy keveljuk egymást csak ..de kivánjuk is néha egy,ást és olyankor össze járunk:Dennyi és ez csak barátság mert pl van két bnő az is smárolt már egymással egy buliba pl mert jól éreztéj egymást és hupsz
2011. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nekem van sok lánybarátom úgyhogy fiú-lány barátság sztem létezik! :D 15/f
2011. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
fiú és lány barátság mindig is volt, hisz ha valaki jól kijön egy lánnyal, elvannak, de nem tud mégsem úgy nézni rá, attól még nem kell otthagyni... megadni egymásnak amire a másik vágyik, azt egy éjszakának ívják, mert általában ott alvós buli a vége :D
2011. febr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Nyünyőkeee válasza:

Én is megkérdeztem volna ezt a helyedben:)

Úgyanis én is ilyen helyzetben vagyok.

Nem régen ért véget egy fél éves kapcsolatom,és egy nyári szerelem tért vissza,de csak szexkapcsolat.

Mi nagyon jóban vagyunk az illetővel,de mégsem egyszerű barátság,mert szeretünk egymással lenni alkalomadtán.

Megmagyarázhatatlan hogy mi is ez valójában.. Nemtudom hogy szerelem e vagy pedig tényleg szex és más semmi.

Nem gondolok mindig rá és szerintem ezzel ő is így van,viszont amint már mondtam ..szeretünk egymással lenni:)

2011. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nem létezik. Egy lánynál/nőnél nincs olyan, hogy csak szex. Mert tény, hogy a nőknél a jó szex valódi érzelmeken/szerelmen alapul. Ha nem így van, akkor egyik fél sem élvezi annyira az együttlétet.

És fiú-lány barátság nem létezik. :) Az egyik fél mindig többet akar szimpla barátságnál, csak ezt elnyomja, mert nem akarja tönkretenni a baráti-viszonyt.

2011. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!