Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy szeretnék örömet szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy szeretnék örömet szerezni a páromnak valami ajándekkal, de nem tudom, mi legyen az?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem es folyton csak adnék neki,de mivel jelenleg nincs rendes munkám,így ehhez a helyzethez kell igazítsam.


Egyébként 37 éves férfirol van szó,aki nem szereti a csecsebecséket, kifinomult ízlése van minden téren.

Nemrég könyvet ajándékoztam neki,így az kilőve.Nem dohányzik.

Mivel még csak pár hónapja vagyunk együtt,így a ruhanemű,parfümök eléggé kényes ajándékok.


Ötletek???


Köszönöm!


2011. febr. 15. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes levél?
2011. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kulcstartó, határidőnapló, toll/bele gravíroztathatod a nevét/névjegykártya+tartó/ebbe is belegravíroztathatod a nevét/
2011. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
+1 lany! :) mar ma estere!
2011. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel férfi és remélhetőleg tudja hogy nincs munkád, így ha embernek meri magát nevezni akkor nem is vár tőled semmiféle komolyabb ajándékokat. Folyamatosan pedig nem lehet mindig valami eredeti, tényleg jó ajándékot kitalálni.

Örüljön hogy ennyire odavan érte a nője, és nem te várod tőle hogy folyamatosan kényeztessen! (nem úgy mint a többi 99%)

2011. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!