Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy lassan lehúzhatom a kapcsolatomat a wc-n. Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal, ami elég kevés idő. Viszont már több hónapja alig-alig szexelünk. Este mikor találkozunk, sokat beszélgetünk, végül lefekszünk az ágyba, és őt mintha elvágták volna, bealszik. Minden nap ugyanez. Még hétvégén is. Fel sem lehet kelteni olyankor. Volt, hogy orálisan kényeztetett és úgy aludt el:S. Néha már kilátástalannak érzem ezt a dolgot. Normális munkaidőben dolgozik, reggeltől-délutánig. MIndig fáradt, és erre is hivatkozik. Én is korán kelek, és van, hogy később érek haza, mint ő, és mégis kívánom a szexet vele. De úgy, hogy látom rajta, hogy alig él szinte, a kedvem is elmegy a dologtól. Őt meg ez láthatóan nem nagyon érdekli, mert el is alszik.

Valakinek van ilyen problémája? Ha igen, mi a megoldás erre?


2011. febr. 15. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt.Vége is lett.
2011. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodtál már azon, hogy sexeljetek délután este helyett?


Mellesleg a fáradtságának sok oka lehet:

- Vitaminhiányos (tél végén nem ritka), rossz minőségű kajákat eszik.

- nagyon stresszes (ezt csak te tudhatod így van-e)

- Nem tud jól aludni (rossz az ágy pl, valami zajong)


Mondhatnám azt is, hogy nem szeret, de férfi ember akkor sem alszik el sz0pás közben, ha nem szereti a hölgyet, úgyhogy ezt kizárnám, találd meg az okát miért fáradt.

2011. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sok oka lehet ennek és nem feltétlenül az h nem szeret.lehet h tényleg annyira fáradt mint mondja.erre bizonyíték az is h egbyől bealszik.szerintem nem a kapcsolatotokkel van baj hanem tényleg fáradt de azért mégis jobb lenne ezt megbeszélni.
2011. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első

Megnéztem az első videót, de nem hinném, hogy az ránk vonatkozna. Írtam is, hogy még csak közel egy éve vagyunk együtt.


A párom szeret, tudom, érzem. Csak ez az alvás kiborító:(

Bárhol képes elaludni(mondjuk a lábam között is:( ), szóval nem egy rossz alvó. Délután nem mindig adódik úgy a helyzet, hogy szexeljünk. Ezért is, leginkább estefele jön el az az idő, mikor meg tudunk pihenni. Nem stresszel kifejezetten, régen is voltak gondjai, de akkor nem volt fáradt a szexhez. Igazából nem is utasít vissza soha. Ez úgy működik, hogy kezdeményezem - ő közben már alig él - és elalszik rá. Ő is szokott kezdeményezni, de az inkább hétvégente van sajnos..bár akkor is sokszor elalszik.

2011. febr. 15. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Hú nekem a szexuális problémák a kapcsolat végét jelezték.

Mi lenne,ha szóvá tennéd neki,hogy ez neked így nem jó?

Én azon az elven vagyok,hogy a szex azért fontos,mert az egy különleges kifejezési módja a szerelemnek,ezért nálam ez tényleg gáz lenne...

Hétvégén ha nem dolgoztok,akkor aludjátok ki magatokat,illetve hagyd,hogy a párod sokáig aludjon,te addig főzz,rakj rendet,tedd magad rendbe stb és lepd meg még egy kísérlette!És persze beszéld meg vele,hogy ez így nem jó...

A munkára és a nem alvásra én nem tudnám ezt a dolgot nálatok fogni-bár hozzáteszem minden ember szervezete más és más!!!-mert volt olyan barátom,aki napi 12órázott,és mégis volt,hogy hétvégén 2 teljes napig csak dvd-ztünk és szexeltünk....

2011. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!