Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtés. De hogyan?

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve nem vagyunk együtt. Azóta találtam egy nagyon édes pasit,aki imád engem,és én is szeretem őt. De mégis nagyon sokat gondolok az exemre. Nem tudom őt elfelejteni. Mit tegyek?
2011. febr. 15. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
mi miatt mentetek szét az exeddel? mennyi ideig voltatok együtt? ha tényleg boldog vagy a mostani pároddal, akkor egy idő után szerintem elfelejted az előzőt, csak mondjuk ha évekig jártatok, akkor azért nehezebb, ami teljesen érthető. én másfél évig voltam az előzővel, most fél éve a jelenlegivel és hát gyakran eszembe jut, bár nem mondhatom, hogy békében váltunk el, mégis, ez így normális.
2011. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!


már lassan egy éve nem vagyunk együtt, és mégsem tudom kiverni a fejemből. nekem is van most valakim, de az nem az az igazi kapcsolat, igazából nem is vagyunk együtt hivatalosan, de mégis úgy tűnik, az én helyzetemet az is komplikálja, h az ex mindennap rámír, és kifejti, h szeretne újra együttlenni velem, de én pedig a mostanival szeretnék egy normális kapcsolatot, amit nem sikerül kialakítani.

ha te nem beszélsz a régivel, és a mostanival jó a kapcsolat, akkor egy idő után magától el fog felejtődni az előző kapcsolat, ez is tapasztalat.


másik oldalról megközelítve pedig: ki szakított kivel az előző kapcsolatban, mennyi ideig voltatok együtt? mióta vagytok együtt a mostanival? ezekre a kérdésekre fontos lenne tudni a választ. ja és arra, hogy hány évesek vagytok?

mert ahogy már előttem is írták, egy több éves kapcsolatból úgy kilépni, h ne érezzen az ember semmit az szinte lehetetlen... viszont ha még tinik vagytok, akkor szintén teljesen más okai lehetnek.

2011. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
22 vagyok,az exem 26,és ö hagyott el engem egy másik nőért 2év után. A mostani barátom 23éves,de annyira szeret,hogy 2honap után már az eljegyzést tervezi.
2011. febr. 15. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátod helyében később tervezném az eljegyzést. Szerintem elég korai. Szólj, ha esetleg rosszat mondtam, mert nem akarok hülyeséget mondani, de nekem ebből az jött le, hogy neked idő kell, hogy kiheverd az előző kapcsolatod végét és emiatt nem vagy még kész rá. Lehet, hogy most rosszat mondtam, mert nem igazán tudom, hogy mi a helyzet.
2011. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Létezik olyan,hogy valaki egész életében csak egy embert szeret? Mert akkor nekem ez az exem. És hiába szeretem a mostanit,csak becsapom magam,meg öt is,hogy jo lesz ez igy,de most nem tudom mit csináljak... Nem tudom,hogy akarom-e az eljegyzést vagy nem... :(
2011. febr. 15. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még mindig azt, hogy idő kell Neked és a mostani párodnak. Sajnálom, hogy jobban tudok segíteni, de más nem nagyon jut eszembe. :(
2011. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!