Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek így? Vagy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? Vagy ezt hívják se veled, se nélküled-nek?

Figyelt kérdés

Az exemről van szó. Több évig jártunk és már lassan 2 hónapja hogy szakítottam vele. Az ok az volt, hogy elmúlt a szerelmem, kicsit mintha magányos lettem volna,és nincs értelme tovább húzni.

Sírva és soxor átgondolva tettem meg ezt.

Ma felhívott, hogy kezdjük elölről!(idővel házasság, gyerkőc)Mindennél jobban szeretném és nem tudom elképzelni az életem nélküle, de egyszerűen nem tudtam azt válaszolni hogy igen!

Idővel változhat bennem a dolog?


2011. febr. 15. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félsz elkötelezni magad:) gyerek,házasság stb. Vagy tévedek?:D
2011. febr. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nah kedves kérdező...én pontosan ugyanebben a szituban vagyok most!! És pontosan ugyanezeket a válaszokat kaptam a csajtól....sztem ami egyszer elromlott,semmi értelme tovább feszegetni....újra kifog hűlni a kapcsolat,és ezt tapasztalatból mondom neked...:( Sajnos ez az igaz :S Nem szépitem a dolgokat :( Most én is 3.hónapja vagyok az exem nélkül...már nem hiányzik annyira,de még gondolok rá...de nyitott vagyok másik kapcsolatra is! :) Neki is ez fog majd történni...nyugi van ;)
2011. febr. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!