Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltiltsam őket egymástól?

Figyelt kérdés

A fiamnak barátnője lett már több, mint fél éve és sajnos azt veszem észre, hogy nem veszi olyan komolyan az iskolát, mint eddig. Nem akartam eddig szekírozni, csak finoman célozgattam rá, hogy ne menjen az iskola rovására a szerelem. Ő persze ígéri, hogy nem fog, de hát tudja ő is, hogy ez nem így van. Ma este hallottam, hogy telefonon beszélget a lánnyal, hogy holnap tutira egyes lesz a dolgozata, mert ma nem tanult semmit, mivel egész délután és este együtt voltak.

Most akkor mit csináljak? Ha eltiltom a lánytól, akkor csak még jobban akarni fogja, ha meg nem tiltom el, akkor lerontja a jegyeit az érettségi előtt.


2011. febr. 14. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne a lánytól tiltsd el, hanem beszélj a lánnyal ha lehet és vele értesd meg az álláspontodat. Ő jobban tud most hatni a fiadra mint te.
2011. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fú, nehéz dolog. Szerintem ne tiltsd el, butaság lenne... Ülj le vele komolyan és beszéljétek meg, hogy érettségi elött áll és ez nem hülyeség. Sajnos rohadt nehéz erre bármit is írni, mert hát ki, milyen, neked kell tudnod a választ. Szerintem alaposan gondold át ma és aludj rá egyet!
2011. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi elött hmm akkor már elég idös ahoz hogy balhét csináljon, plusz igen ha el lesznek tiltva akkor titokban találkoznak vagy megszökik stb ugy is megoldják valahogy, ilyen korban már nem sokat ér az eltiltás... meg kell vele értetni hogy az érettségi fontos és arra azért figyeljen...
2011. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha eltiltod, azzal annyit érsz el, hogy haragudni fog rád, és méginkább nem fog tanulni. Ülj le vele beszélni, esetleg mindkettőjükkel.
2011. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd randira, amíg nincs meg a leckéje.
2011. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Zavard el a háztól.
2011. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltám már ilyen szituba:) 15 éves lány vagyok és apum eltiltott a barátomtól pont a tanulás miatt. Nagyon mérges lettem és mindent megtettem hogy mindennek az ellenkezőjét csináljam. Ez a legrosszabb sztem! 1. válaszolónak igaza van. A lánnyal kell beszélni! Ha az sem menne igazán akkor a fiadtól mást kell eltiltani vagy mással kell megfogni...
2011. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mi lenne ha "időkorlátozást" vezetnél be. Ez úgy értettem, hogy találkozzanak, ahogyan eddig is de ha mondjuk tanult és megírta a leckéjét (ha van rá módod szerintem az elején folyamatosan ellenőrizd utána pedig ha minden ok akkor szúrópróba szerűen), mehet a lány de mondjuk max 2 órára és figyeljen valaki rá, hogy be is tartsák (mondjátok meg, hogy mondjuk 16:00-18:00-ig lehet ott a lány vagy mehet át a fiad, ellenkező esetben a következő találka ennyivel rövidebb lesz). Mond el a fiadnak, hogy miért kell ezt a "szankicót" bevetned és azt is, hogy ha nem hoz 1-est és javulnak a jegyei akkor a lány akár tovább is maradhat mint az az idő amit megszabtál. Szerintem ettől jó fej anya maradsz (mert hát ugye nincsenek a fiatalok eltiltva), de mindemellett következetes is! Sok szerencsét kívánok! Remélem megoldódik!


Egy másik anyuka

2011. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Csak kérdezd meg tőle, hogy a barátnője vajon munkanélküliként is ennyire fogja-e szeretni.
2011. febr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha eltiltod őket egymástól csak az ellenkezőjét éred el hidd el.beszélned kéne mindkettővel,egyszerre.hátha tudsz rájuk hatni.
2011. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!