Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van nála esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nála esélyem?

Figyelt kérdés

Nem muszáj bőven kifejteni,ja és bocsi a hosszú írás miatt.


Van egy lány aki eddig csak nagyon tetszett,volt más is ilyen,de azt hiszem most már szerelmes is vagyok belé.

Annyit kell tudni róla,hogy Ő kért meg engem,hogy táncoljunk együtt egy iskolai bálon,ez talán már jelent valamit.Nem épp a szavak embere,értem ezt úgy,hogy nehéz vele beszélgetni akár élőben,akár bárhol máshol (pl.msn)egyszerűen szinte csak én beszélek,a poénjaimon szinte mindig röhög,de ennyi.A hatás,a beszélgetés további folyása elmarad úgy érzem.

A másik a barátai.Sajnos ő a tipikus általam "rajnak" nevezett emberekkel barátkozik.Piálós,cigizős,stb "menő" emberek.Ezek,had ne mondjam nekem nem jönnek be mint barát,de ő velük érzi jól magát.


Szerintetek lehet nála valami esélyem?Valamint hogy adjam tudtára,hogy szerelmes vagyok belé?


14/f


2011. febr. 14. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:

persze h lehet nála esélyed!!! csak meg kell látni 1 olyan kis kaput ahol jól meg tudod ragadni... ha szemezel vele akk mosolyogj rá, vagy ha szeretnél vele beszélni de társaságban van és nem mered előttük mondani akk nyugodtan menj oda és kérdezd meg: elrabolhatlak 1 percre? azután elmentek és elmondod neki az érzéseidet... valahogy úgy h neki lejöjjön h mit is akarsz valójában....

örülök h segíthettem :D

2011. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó,szemezzek vele,és ha nem megy? tehát ő nem "szemez vissza" úgymond,tehát nem kapom el a tekintetét? attól félek,hogy kinevet ha bevallom neki az érzéseim.
2011. febr. 14. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:

"Madarat tolláról,embert barátjáról"<- Ez mekkora egy marhaság már.Arról nem is beszélve,hogy megmutatja,milyen felszínesek az emberek.:)Ne a barátai érdekeljenek,hanem Ő!Mert ha összejöttök,vele leszel együtt,nem a haverjaival!Nekem is ilyen haverjaim voltak,sőt a legjobb barátnőm hát hogy is mondjam...Ribi.Ezt elmondtam neki is.Mármint,hogy én ezt gondolom róla.


Egyébként,hogy ne csak egy részt ragadjak ki a szövegből és arra válaszoljak,lehet nála esélyed.:) Lehet kicsit visszahúzódóbb és ezért nem nagyon beszél.

2011. febr. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen utolsónak igaza van,de én nem úgy ismerem,hogy a barátait úgymond feladná értem.Neki ők fontosabbak.

Például:mondaná,hogy menjek el vele találkozzak haverjaival,akkor nem mondhatom neki,hogy kösz nem.Mert akkor kérdezi miért,én elmondom és azt hiszi megkérdőjelezem,hogy jól választ barátokat.


Amúgy meg szerintem neki nem a magam fajta fiúk tetszenek,hanem a "menő"(mert nem azok,csak annak hiszik magukat) emberek.


Köszönöm az eddigi válaszokat

2011. febr. 15. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelj...ha nem szimpik a barátai,akkor nem kell velük találkoznod,elvégre egy randihoz szerintem 2 ember kell,nem 12.Nem is kell miattad feladni a barátait,mert nincs ahhoz jogod,hogy feladjon érted bármit is!Egyenlőre nem vagytok házasok!!:D:D


Attól,hogy neki a menők jönnek be,még nem biztos,hogy egy szerényebb,aranyosabb,sok esetben okosabb fiú ne tetszhetne neki!Nekem sem tetszenek a magas és vékony pasik,mégis a mostani barátom 1fejjel magasabb nálam,és vékony...tegnap 04:04 voltam,egyébként 16/L

2011. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a raj cigányt jelent.

aki iszik az mindjárt cigány ?

2011. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát nem tudom a raj milyen nyelven jelent cigányt,na mindegy is ezt használják az ilyen menő csávókra is .

amúgy meg az ivás(meg cigizés stb)azért ellenszenves,mert 14-16 évesen szerintem az nem normális.

szerinted igen? az érdekes

2011. febr. 18. 21:26
 8/8 anonim ***** válasza:
A piálás meg cigizés sosem normális.Nem csak fiatalkorban,felnőttkorban sem.Önmagunk tudatos pusztítása,hosszú lefolyású öngyilkosság.
2011. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!