Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el azt az illetőt?

Figyelt kérdés

A történet úgy kezdődik,hogy 3éve kavartam egy fiúval (neki volt barátnője..tegyük fel Anna),ezt az Anna gondolom megtudta,és azóta utál.( nem engem kéne utálni,mikor a pasija akarta az egészet..ő csalta meg az Annát...)

Rá fél évere összejöttem egy fiúval. 2évig voltam vele együtt,aztán szakítottunk. Ez idő alatt,mikor már nem voltam együtt a barátommal akkor kavart az Annával. 2hónapig voltunk külön a barátommal,és most újra együtt vagyunk. És ezt ugye megtudtam,hogy kavart az Annával. Nagyon nem néztem jó szemmel,nagyon ideges is lettem,akárhányszor meglátom idegbajt kapok.. Nagyon félek,hogy ez az Anna vissza fog vágni,azzal hogy kavargatni fog a barátommal..elég egy csók. (mondjuk abban a 2évben sem csinált semmit az Anna,bízom is a barátomban) De akkor is..kb. minden nap látom,mert egy városban tanulunk..és egyszerűen ideges vagyok ha meglátom,nagyon sokat gondolok rá,nem tudom kiverni a fejemből. Meg miért újra engem választott a barátom? Miért nem azt az Annát?

Valaki segítsen,hogy hogyan tudnám elfelejteni azt az Annát. Mert tényleg kezdek bekattanni.

Normális válaszokat várok. Köszönöm!!


2011. febr. 14. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna Anna pasijával kefélni és akkor most nem kéne attól félni hogy elveszi a tiédet.....
2011. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!