Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele vagyok zúgva azt oszt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele vagyok zúgva azt oszt. Társamba, Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Teljesen belezúgtam az egyik osztály társamba Szeptember óta, mivel most lettünk elsős gimnazisták (15f vagyok). Nagyon szép, okos és vicces, szinte az össze fiú bele van esve, és hozzám képest a többiek picit jobb pasik. Ráadásúl barátaim mondták hogy oszt. társsal nem érdemes mert megunjuk egymást vagy mert ha szakítunk sokkal cinkesebb a helyzet, de nem tudok mit tenni mert nagyon bele szerettem és azt szeretném kérdezni, hogy mit tehetnék? Ja még hozzá tartozik, hogy félénk is vagyok nagyon :S A válaszokat előre is köszönöm. (Bocsi ha van ilyen vagy hasonló kérdés de nem találtam )
2011. febr. 14. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit tehetnél? CSak elmondom hogy ha nem nézel ki jól sőt még kussolsz is(félénk vagy)-vagy nem mutatsz meg semmit magadból akkor abszolúte semmi esélyed!


Ugyanis lehet hogy a személyiségedbe(MÁR HA VAN) fog belezúgni de ha egy teljesen átlagos csöndestárs vagy akkor marad a marok ! Már boccs ez van!

2011. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Személyiségem van, az osztály egyik arca vagyok, vicces, udvarias talán lenne is nála esélyem, de parázok :S
2011. febr. 15. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!