Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet célozgatni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet célozgatni, hogy ő közeledjen felém?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy msn-en szeretnék egy fiúnak célozgatni arról, hogy én többet akarnék tőle csak tudom róla, hogy ő nem fogja felhozni. Valami témát kéne felhozni talán, de semmi se jut eszembe.
2011. febr. 14. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
"Nem gondoltál arra hogy egy kicsit jobban össze barátkozzunk?Többet szeretnék tőled mint barátság."
2011. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hogy állsz a csajokkal? volt mar baratnőd? vagy vlmi ilyesmit...

vagy h pl a valovillabol aniko meg oliver jo parost alkot (felteve ha nezitek mind2en a vv-t:))

2011. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már egyszer jártunk csak kért pihit és most fél visszajönni.
2011. febr. 14. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:

hogy állsz a csajokkal? volt mar baratnőd? vagy vlmi ilyesmit...

vagy h pl a valovillabol aniko meg oliver jo parost alkot (felteve ha nezitek mind2en a vv-t:))

2011. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia, mi lenne, ha kiírnál msn-re egy idézetet, ami a szerelemről szól, h. hiányzik az, aki elhagyott ?
2011. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :) Tetszik amit írsz, de még várnék pár ilyen jó ötleteket!
2011. febr. 14. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó vok, kerestem neked pár olvasnivalót, talán segít.

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. febr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát mért nem kérdezed meg töle hogy nem gondolod hogy ideje lene tovább folytani?vagy én úgy kérdeztem rá az egyik csajnál gondolkoztál má a dologokon ö erre rá kérdez ha nem estle neki a lap hogy mijen dologokon? te meg rá válaszolsz hogy hát ketönkön?
2011. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!