Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek totálisan leégtem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek totálisan leégtem? Va még esély ezek után?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon rágóta tetszik( sőt szeretem) , nem sokkal (pár honapal kb 4 hónappal) idősebb. És ma valentinnapra adtam neki egy plüss mackót :D De már mondta ő is hogy tetszek neki meg minden ... és azért vettem..... mikor odaadtam kaptam két puszit és volt vagy 40 mp csend aztán mondta de ugye nem haraxol, hogy én nem akarok veled járni mert csak tetszel és mikor leakarta smárolni mondta hogy "LÉCCI NE". Szerintetek ezek után hagyjam békén?

14(leszek áprilisban)/F


2011. febr. 14. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak kiváncsiság: áprilisban hanyadikán?
2011. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hagyd békén inkább
2011. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

"haraxol" ???? neeeeee

leakarta smárolni?? vagy csak nem jól írtad?? mert nem mind1 :)

2011. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy p.icsa.szted hagyd.ha nekem tetszik valaki az elég ahhoz h összejöjjek valakivel,abból utána már könnyen kialakul a szerelem.
2011. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hagyd, mert ha nem akar veled járni, akkor valójában nem tetszel neki.
2011. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
bocsánat xĐ elirtam leakartaM smárolni xĐ
2011. febr. 14. 20:37
 7/10 A kérdező kommentje:
öhhm :D áprilisban 10-én ha kiváncsi vagy rá :D
2011. febr. 14. 20:55
 8/10 anonim ***** válasza:
13 éves a lány is gondolom én.Szerinted szegény nem ijedhetett meg,mikor leakartad smárolni?!Előbb legalább hívnád el sétálni vagy valami!
2011. febr. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mai 13 évesek közül sokan attól se ijednek meg, ha meg akarják őket dugványozni, szal ez nem indok :)
2011. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ebben igazad van!:)
2011. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!