Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Kiszerettem a barátomból de ő még nagyon szeret engem..Nem szeretném nagyon megbántani, de én már nem érzek iránta semmit :(

14L vagyok.

köszi a segítséget


2011. febr. 14. 16:01
 1/4 ediZeJ ***** válasza:
Szerintem légy őszinte tuti h nem fog neki tetszeni, de később belátja h jobb volt így minthogy teszem azt mástól tudta volna meg h már nem érzel iránta semmit. 19/F
2011. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nem szeretném nagyon megbántani, de én már nem érzek iránta semmit :("

Pontosan ezt mond, csak neki. Mivel ezt érzed.

2011. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Joco901019 ***** válasza:
Ilyen fiatalon nem ritkák a szakítások még bulizni akarsz,tapasztalatot gyűjteni ki akarod magad élni ez természetes. Ne legyen lelkiismeret furdalásod emiatt. Szakíts vele érzelem mentesen, de ne bunkó módon. Mond el neki, hogy még fiatalok vagytok biztos talál magának más lányt ilyeneket.
2011. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2011. febr. 14. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!