Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből látszik egy átlagos, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látszik egy átlagos, jó kinézetű pasin, hogy meleg? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem, ezt el is mondtam neki, ő elküldött, majd ráírtam, és akkor is elküldött, de elég átlátszó szöveggel, kicsit érdekesen is fogalmazott, szóban is, és írásban is, mintha nem tudná, hogy kell lereagálni egy ilyen szitut, pedig már 27 éves.

Többször hangoztatta, hogy nem akar családot, sem gyereket. Jól öltözik, nem túl elegáns és nem is melegítőfölső stb. Sosem beszél a nőkről, ez az ami furcsa nekem, na meg az hogy, most amikor az elmúlt 3-4 hónapban annyi bókot kaptam, mint azelőtt egész életemben összesen, elküld egy srác, akinek nincs barátnője. Lehet nem vagyok az esete, és ezt el is fogadom, és nagyképű sem akarok lenni, félreértés ne essen, csak nem értem, mert nagyon jóban voltunk, és az elején több napig szemeztünk (ezért furcsa is lenne nekem, ha meleg lenne).

De az is furcsa, hogy sosem tesz udvarolgatós megjegyzéseket egy lánynak sem, amikor miniszoknyában voltam minden srác bókolt nekem (pedig tudják, hogy egy visszafogott, szolid lány vagyok) iszonyúan megbámultak de ő nem, se egy kedves megjegyzés, se az a tekintet. Még a legvisszahúzódóbb srácnak is majdnem kiesett a szeme, de nála semmi. Amikor a pasik kibeszélték egy lány alakját a tv-ből, vagy a társaságból, hogy jó nő, egyebek, ő csak -ja- ennyi, semmi hozzászólás. Igazából egy lánnyal hülyül úgy, mintha a haverja lenne, de vele is csak ennyi, amúgy mindenkivel a hétköznapi beszélgetés megy.

Bocsi, kicsit hosszú lett. Értelmes hozzászólásokat várnék, hogy látható-e egyáltalán egy srácon, ha meleg vagy ennyire lehet ezt titkolni? Még sosem volt barátom, nem volt könnyű kezdeményeznem nála, mert még sosem tettem ilyet korábban. Nem teperek utána, vagy hasonlók, mostanába nem is sokat találkozunk, csak elgondolkoztam az érdekes viselkedésén. Amúgy sosem beszél a nőkről, ami szintén érdekes számomra.


2011. febr. 14. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok meleg, viszont én sem bámulok meg valakit ha miniszoknyában van (legyen akármilyen jó nő), nem azért mert nem tetszik, hanem mert nem illik. Emellett elég szűkszavú is vagyok, tehát egy ilyen TV-s csaj elemzésnél én is csak kb egy "ja"-t mondanék.
2011. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, az öltözködése, a mozgása, és a mimikája is sokat elárúl. F.
2011. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony, öltözködés, mimika, gesztikuláció, önkéntelen mozgások szerintem is elárulják.
2011. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az még, hogy nem bámul meg egy csajt, az egy dolog.


Akkor homokos ha fiúkat bámul meg annyira mint a nőket kéne, de normális srácok ttöbbsége nem olyan ruhákban járkál/szerintem/ amire egy bu.zi begerjedne..

2011. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!