Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor azt mondom, babusgatásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor azt mondom, babusgatásra vágyom, miért hiszi azt a kedvesem, hogy szexre gondolok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy egyértelmű gondolom.
2011. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
babusgatás - ebben mi a nem egyértelmű??
2011. febr. 14. 12:06
 3/14 anonim ***** válasza:

mert pasiból van:)


mondd másképp neki: ölelgess,bújj hozzám,de 20 percen belül ne nyúlj a bugyimba...

2011. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
:DDD ez tetszik, de mondjuk én is félreértettem volna..:)
2011. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Mindíígg, minden körülmények között azt hiszi?


by Alekosz

2011. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert pasi és a farkával gondolkodik.
2011. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez szex eufemizmus. Én is így mondanám a páromnak, ha szexelni akarnék. Mondjuk én inkább non verbálisan utalnék rá, de ha mindenképp szavakban kellene megfogalmazni,akkor tuti nem azt mondanám, hogy szexeljünk már, hanem valami ilyesmit.
2011. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De miért tőlünk kérded? Ehelyett mondd meg neki, hogy a babusgatás nálad összebújást jelent, ami megintcsak nálad nem szinonimája a szexnek. Szerintem elsőre is meg fogja érteni.
2011. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ááá! Most már értem! Ezek szerint én is mindig félreértettem...
2011. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
sztem sem d.gást jelent! pedig fiú vagyok! Meg mi ez amiről valamelyik előző írt, hogy nem mondja ki kereken ha d.gni akar? az eszem megáll...miért nem? 21. században élünk, akkor mit kell játszani az álszent szűzk.rvát?
2011. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!