Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja lett vége egy bő 1 éves kapcsolatomnak. Ő akkor összejött egy sráccal, aki korábban is tetszett neki, viszont a lány napokban megkeresett, és újra fellendült a beszélgetés, elkezdett érdeklődni felőlem, ami meglepően jól sült el. Kifejezetten örült nekem. Korábbi jelei is mutatkoztak, hogy még sokszor gondol rám. Hogyan tovább (azon kívül, hogy nekem továbbra sem szabad mutatnom bármi jelét annak, hogy újra akarom kezdeni vele, és a múltra is fátylat kell borítani), mik az alapvető dolgok amiket nem szabad ilyenkor elkövetni? Hogy tudnám elérni nála azt, hogy ő kezdeményezzen egy telefont, vagy akár egy új találkozót? Hogy kell viselkednem ahhoz, hogy ő megbillenjen a jelenlegi "friss" kapcsolatában, és rájöjjön, hogy mit veszített el? Hogy járhatnék sikerrel, hogy azt gondolja, tényleg én vagyok, akit még mindig szeret? Szerintem még most sem késő.
2011. febr. 14. 01:18
 1/1 anonim ***** válasza:

A legfontosabb: Ne éld bele magad! Fogd úgy fel, hogy csak egy kedves gesztus, hogy érdeklődik irántad, aztán ha mégis többet akar újra, akkor majd kellemesen csalódsz. Viszont ha most erre számítasz, és mégsem lesz belőle semmi, az egy nagy orra esés.

Azt nem említetted, hogy miért lett vége a kapcsolatotoknak, nyilván volt valami oka... Indirekt módon biztosítsd arról, hogy azt a tényezőt már kiiktattad, megváltoztál benne, stb.

Ha nem mutatod semmi jelét, hogy akarnál tőle még valamit, bizonytalan lesz, és ő sem mer majd jeleket küldeni... Finom jeleket küldj, amikből nem egyértelműek a szándékaid. Nosztalgikus érzések keltése, pici bókok beleférnek. A nosztalgiát nem úgy értem, hogy "de jó lenne, ha újra..." hanem emlékeztesd valamilyen helyzetre, amiben biztos, hogy jól érezte magát, és ezt neked köszönhette.

Sok sikert! :)

2011. febr. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!