Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a néhány dolog, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a néhány dolog, amit minden lány keres egy pasiban?

Figyelt kérdés
vagyis milyen legyek, hogy megtetszek végre egy lánynak? szóval néhány tanácsot szívesen vennék, mert 1 hónap múlva 21 leszek, de tré lenne még akkor is szűznek lenni!
2009. febr. 11. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

öszinteség,hűség,törödés.

De ha enniyre tré akkor menj el egy discoba és keress egy könnyüvérű csajt...

2009. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

A férfiak ilyen szempontból nagyon buták: egy kislánynak a külsőségek számítanak, viszont egy nőnek a (:D nem a belsőségek) kisugárzás.

Tehát

1)udvariasság

2)kedvesség

3)magabiztosság

4)humor

És bárkit megkapsz. Oh kivéve az ilyen csilivili r.i.b.i. macákat, mert azoknak csak egy kör ital kell meg valamilyen 'duma'.

És nem gáz szűznek lenni, sokan szeretik a szűz fiúkat:)

Ne azért akarj barátnőt, hogy elveszítsd a szüzességed, mert akkor neked nem való... Akkor menj be egy discoba és szedj fel valakit.

2009. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem baj én inkább arra válaszolnék, mit nem:

Olyat nem, aki egy párkapcsolatnak nevezi azt, hogy azért szedi fel, hogy jól megdugja. Az ilyen pasikat normális nő rühelli. És ha te nem egy párkapcsolat lévén akarod elveszíteni, akkor felesleges a kérdésed(mert akkor elmész egy discoba és egy egyéjszakásban elveszíted...), tehát hasznos választ adtam. Jöhet a lepontozás. :-)

2009. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem írókkal:)

Az őszinteség, figyelmesség(itt nem arra gondolok, h csoki, virág stb. hanem figyelj az érzéseire, lelki állapotára...Légy a társa!:))

2009. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 timido ***** válasza:
100%
Nekem fontos, hogy megbízzak benne, és hogy figyeljen rám. Nem külsőre, hanem belsőre.:) De volt már rá precedens, hogy a fiú humora tetszett meg, és ez valahogy kihatott mindenre, és onnantól kezdve szimpatizáltam vele...:) Meg természetesen az alap viselkedési formák, mint pl. az udvariasság, meg az ehhez hasonlók. De mivel mindenhez két ember kell, ez majd ki fog alakulni. :)
2009. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

őszinteség, magabiztosság, bátorság, gyengédség, törődés. ha okosan csinálod, megtanulod ötvözni.


szerintem :)

2009. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a lényeg hogy ne verd át, de csatlakozom a többiekhez, kiegészíteném, hogy nekem sokat számít az okos is, hiszen, ilyen pályán mozgolódom..


sok sikert

2009. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! A szex az nem egy verseny, és nem az számít, hogy mennyi ideig vagy szűz, és mennyi csajjal voltál már! Éppen ez az a dolog, ami visszataszító, hogy így gondolkozol!

Legyél vicces, szimpatikus, barátságos és ami a legfontosabb, ne játszd meg a "kemény csávót", ha igazából normális vagy!

2009. febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! szerintem sokat segítenek! ja amúgy a kérdés második fele inkább arra vonatkozott, hogy gáz-e hogy szűz vagyok 21 évesen, de kiderült, hogy nem annyira vészes dolog! köszi még egyzer :D
2009. febr. 12. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!