Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabb 1óra? Újabb tippek?

Figyelt kérdés

Jövőhónapban lennénk 2évesek.Sose volt nyugodt kapcsolat.

Mindig ő szeretett jobban,ő mutatta ki,ő keresett,ő járkált utánam.Mindig mindent megtett értem.Most is szerelmes,ezt tudom.

Viszont egy idegbeteg és ebből már voltak problémái nem csak velem,otthon is.

Én sem vagyok egyszerű eset,de normálisabb vagyok,mint ő.

Igen,én nem mutattam ki neki a mai napig sem,hogy szerelmes lennék,nem nagyon hívtam magamtól,max ha rám csörgött ő.

Tudom,hogy a napi szintű veszekedés miatt szakítanunk kéne,de nem hagyja,mert ő szeret,és eddig mindig visszajött,és én sem tudom elengedni,mert nem akarom,hogy mással legyen és mást szeressen így.

Voltak rengeteg szakításun is,de ezek max pár órásak,a leghosszabb 3nap volt,de akkor is beszéltünk.

Így esett tegnap is.Nem akartam megmutatni magamról egy képet,amit gyakorlatilag kicsiben látott is,csak nagyban nem,ezért fogta magát hazament és elvileg szakított.


Múlthéten közöltem vele,hogy még egy iylen és elmegyek innen,hogy ne tudjunk békülni.Tegnap mikor elment jó utat kívánt.


Egyébként nem értem őt,mert mindenki látja,hogy szeret.Ő össze akar költözni,meg család stb.


Tegnap este óta nem keresett,egyetlen lehetőség még,hogy esetleg pont 1óra múlva feljön,amit nem hiszek:S


Szerintetek ezér tényleg ki lehet dobni valakit? Mit tippeltek? Mi lesz a folytatás?



Nos,beszéltem vele.Megcsörgetett és kérte,hogy egy cuccát vigyem el.Kérdeztm komolyan szakított-e?Azt mondta igen.Aztán mondtam,hogy de én folytatni szeretném,ki akarok békülni és szeretem.Mondta,hogy ő is szeret és kibékülne,de nem látja sok értelmét.De mondta,hogy 8ig gondolkodik.A telefonban ugy köszöntünk el,hogy szeretlek.

Ja és megkérdezte viszek-e neki reggel xy dolgot. Ez egy olyan dolog,amit minden reggel vinnem kéne,de csak úgy van értelme,ha együtt vagyunk.Szóval ebből mire következtesse?


2011. febr. 13. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom a kapcsolatban Te igazából melyik vagy. Nekem ugyan ilyen a kapcsolatom, azzal a különbséggel, hogy én vagyok az "idegbeteg" aki miatt minden naposak a veszekedések, mert mindenért képes vagyok ordítani, Ő az aki jobban mutatja ki, hogy szereti a másikat, viszont Ő a bunkóbb, a lekezelőbb is, ami miatt én ugye folyton kikelek magamból. Ő megcsalt, én nem. Még együtt vagyunk. Együtt élést tervezünk, családot, volt eljegyzésünk. (Bár azt ő végig hazudta.) A szerelem mindent legyőz, és mindig van egy utolsó esély.
2011. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
micsoda problémák basszus.sztem nem érdemes folytatni ha ilyen ratyi ez a kapcsolat.
2011. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen biztos vagy benne, hogy érdemes ezt a kapcsolatot folytatni? Tényleg olyan nagyon szerelmes vagy belé? Vagy csak a megszokás tart mellette? Mert ha nem vagy igazán szerelmes, akkor hagy ezt az egészet! Végre rászánta magát, hogy elszakadjon tőled, te meg ráakaszkodnál mindenféle érzelem nélkül? Ez vegytiszta kihasználás.

Ő szerelmes beléd. Ha neked nem felel meg a viselkedése, nem szereted, nem vagy vele boldog, akkor engedd el!


Ha viszont szereted, akkor mindketten változtassatok a viselkedéseteken. Ő legyen egy kicsit türelmesebb, kompromisszumkészebb, te meg mutasd ki mostantól, hogy tényleg szereted és keresd a társaságát!

2011. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én vagyok a kevésbé törödő csaj.

Ő meg a szerelmes pasi.


Szóval mit tippeltek?Mit mond?

2011. febr. 13. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kibékül veled.... és boldogtalan lesz.

Nem azért, mintha nem lennél jó ember, hanem azért, mert nem illetek egymáshoz. De ő ezt nem látja és ő a ragaszkodóbb, a szerelmesebb, ő fog jobban szenvedni.

2011. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A válasza Igen! Kérdezte miben segítsen,hogy változhassak.

Köszönöm a válaszaitokat.Igazatok is van.Ezért is örülök ennek csak félig.

2011. febr. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!