Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy pasit móresre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy pasit móresre tanítani?

Figyelt kérdés
Az ex pasimról van szó akivel jóval még szakítás után is pár hétvégén összejártunk de jóformán csak szex volt egészen a múlt hétvégéig!Aztán akkor is hazudott ugyanis nemis volt ott ahova mondta hogy megy és írtam neki pár smst hogy elegem van az állandó hazudozásaiból meg hogy biztos inkább van valakije azért csinálja velem azt amit csinál.Aztán azóta nemjelentkezett.Aztán tegnap este meg írtam egy smst meg többször is hívtam de nemvette fel.Meg ma se.Úgyhogy a sok hazugságáért cserébe szeretném végre móresre tanítani!
2011. febr. 13. 17:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem együtt működő az exgyerek!
2011. febr. 13. 19:03
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg verd ki te is meg ő is. Te a fejedből.
2011. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
figyelj.mivel ő már csak az exed és nincs már köztetek semmi csak szex,így neked semmi közöd ahhoz h mikor hol kivel mit csinál és hol van.érted?és nincsen jogod számon kérni.ő már csak az exed és a szexpartnered,egy szexpartnernek meg nincsennek efféle jogai a másik felé.ezt jobb ha megérted.és ezzel nem az expasid pártját fogom hanem csak szimplán nem értek veled egyet.
2011. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Lehet.Az eszem nekem is azt mondja hagyjam a p..ba,de szívem nem engedi!!És ettől már megőrülök lassan úgyérzem!
2011. febr. 13. 19:27
 15/16 gabriell88 ***** válasza:
100%

Először is, ha már nem jártok, mi közöd van ahoz, hogy mit csinál? Te is bele mentél a csak szexbe!Hát az babám ilyen...ne rá legyél mérges, inkább magadra, hogy még azt sem vagy képes felfogni, h nem tartozik neked beszámolóval. Megleckéztetni? Miért?! mert hazudott neked? ki vagy te neki?..


22/N

2011. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Már bocs az igaz hogy nemtartozik beszámolóval,de nem én szoktam kérdezni hova megy hanem pl most is ő mondta mikor beszélgettünk h,kimegy aztán nagy hazugság volt!Na és akkor?
2011. febr. 14. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!