Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy pasit móresre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy pasit móresre tanítani?

Figyelt kérdés
Az ex pasimról van szó akivel jóval még szakítás után is pár hétvégén összejártunk de jóformán csak szex volt egészen a múlt hétvégéig!Aztán akkor is hazudott ugyanis nemis volt ott ahova mondta hogy megy és írtam neki pár smst hogy elegem van az állandó hazudozásaiból meg hogy biztos inkább van valakije azért csinálja velem azt amit csinál.Aztán azóta nemjelentkezett.Aztán tegnap este meg írtam egy smst meg többször is hívtam de nemvette fel.Meg ma se.Úgyhogy a sok hazugságáért cserébe szeretném végre móresre tanítani!
2011. febr. 13. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Már lehet, hogy a halálba kergetted, nem??
2011. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar ex pasi akkor miert varod el, h ne hazudjon neked? Ha csak szexeltetek, akkor nkd nem tok mind1, h mit csinal?
2011. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem:D Ha csak a szex miatt jártatok össze, akkor igazából nem sok közöd volt hozzá, hogy hová megy, nem?:D
2011. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért ha ex pasi akkor muszáj összevissza hazudoznia neki?Tőlem meg elvárja hogy beszámolót tartsak?A halálba nemkergettem egyébként!Csak utálom ha valaki ennyire hülyének néz!
2011. febr. 13. 17:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem muszaj neki, de megteheti, es ezzel nincs is semmi baj. Nkd se lenne muszaj beszamolot tarts:P
2011. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát köszi!Akkor mondaná m,eg hogy nemakar semmi olyat aztán kész!Nemitt eddig mindig keresett mostmeg semmi fel se veszi a telóját!
2011. febr. 13. 18:03
 7/16 A kérdező kommentje:
...és az eredeti kérdésemre még mindig várom a választ!Olyantól aki nem a kedves ex pasim pártját fogja!
2011. febr. 13. 18:05
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Varjal, ha jol ertettem az utan nem valaszolt nkd h, irtad neki azokat az sms-et, h ossze vissza hazudozik meg mar nem akarsz semmit. O is tudja, h neki nem kotelessege veled oszintenek lenni, de te ezt elvarod tole, tehat te meg mindig tobbet akarsz tole mint sex. O meg nem akar tobbet es ezert nem is valaszol. Ha irnad, h mar alig varod, h megint megtomjon, hidd el valasozlna;))
2011. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pont ezaz hogy tegnap este is írtam neki hogy"Találkozhatnánk?meg utána hívtam is és semmi azóta sem.Pedig régebben elég volt neki ennyi úgyhogy tudja nagyon jól miért kérdeztem tőle!
2011. febr. 13. 18:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi viszont nem ismerünk titeket, oldjátok meg együtt gyerekek.
2011. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!