Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2,5 éve járunk a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 éve járunk a barátommal, szeretem őt, de kíváncsi vagyok 1 másik srácra, de a srác tolókocsis. Mit kéne tennem? Ez gáz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha már alapból igy indulsz neki hogy gáz, akkor igen, az.

Azért mert tolókocsis, még érhet többet mint egy egészséges ember.

2011. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy kerekesszékes még mindig ugyanaz a vonzó fiú számodra, akiért a 2,5 éves kapcsolatból kikíváncsiskodsz. A külső semmit sem jelent, legalábbis nekem nem. Nem azt jelenti, hogy legyen ronda mint az ördög, de a klasszikus szépfiúktól én a falra mászom. Hozzám is csak a külsőm miatt próbáltak közeledni a tartalom senkit nem érdekelt. Megkérdeztem a páromat ha baleset érne és megcsúnyulnék vagy bármilyen okból (pl betegség) lebénulnék akkor is szeretne e. Azt válaszolta, hogy igen és így már 2,5 éve élünk boldog házasságban. Nem az állapota a lelke a lénye a fontos. Szerintem próbáld megismerni az új fiút. Sok szerencsét kívánok!


Egy 26 éves anyuka

2011. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2,5 éve jársz a barátoddal, akkor csak az gáz, ha a háta mögött kezdesz ki mással. Legyél tisztességes, és vess véget a kapcsolatnak, mielőtt másikba kezdesz. Gondolod végig a dolgot, és döntsd el, hogy megéri-e a másik srác, hogy a pasidat kidobjad a lehetőségért, hogy összejöttök.

Ezt pedig csak te tudod eldönteni.

2011. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Egyet értek az előttem szólóval és ez ki is maradt az előbb. Nem szabad biztonsági játékot játszani, hogy a háta mögött kavarni kezdesz a másikkal és ha nem jön be még ott a 2,5 éves kapcsolat. Úgy a tisztességes ha elmondod neki, hogy mit és érzel, gondolsz erről az egészről.


A 26 éves anyuka

2011. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na várj, mert egy dolog nem tiszta, most a barátod a tolókocsis, vagy a srác akire kíváncsi vagy?

Ha utóbbiról van szó, akkor tisztázni kell magadban pár dolgot, majd a barátoddal is. Nekem is van barátom, nagyon szeretem, persze emellett szeretek új embereket is megismerni, de mindig meg kell húzni egy határt. Ha ezt betartod, akkor nem lehet nagy probléma. Ha viszont ezen a határon túl lépnél, akkor komolyan el kell gondolkodnod, hogy a 2,5 éves kapcsolatod meg ér e ennyit? Szerelmes vagy-e még a barátodba, vagy szimplán már csak szereted? Milyen állapotban van a kapcsolatotok és megbánnád-e, ha vége lenne?

Mellesleg a barátod önértékelésének is adnál egy pofont.

Ezeket mind-mind végig kell gondolni, mielőtt bármit is tennél.

2011. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem az a gáz h a srác tolókocsis mert ettől ő teljes értékü ember mint bárki más.itt az a gáz h barátod van nem is rövid ideje,és más felé kacsintgatsz.itt ez a gáz,ezen gondolkodj el.
2011. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem nem izgat, hogy tolókocsis, arra vagyok kíváncsi, hogy a környezetem milyen szemmel nézné, illetve hogy ő nem érezné-e rosszul magát. Amúgy meg miért lenne gáz, hogy más tetszik? egy kapcsolat is kihűlhet!
2011. febr. 13. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:

De ha kihűltnek érzed a kapcsolatod, akkor mielőtt valami "hülyeséget" csinálsz, ülj le a barátoddal és beszéljétek meg a dolgot, zárjátok le, ha neked más kell. Így neked is nyugodt lehet a lelkiismereted, és a barátod se fog egy gerinctelennek tartani.

Szerintem kifelé nem gáz, ha tolókocsis gyerekkel jársz, persze pár emberben biztos felvetődik, hogy csak szánalomból, de az ilyeneket le kell magasról...

A lényeg az, hogy előtte zárd le az előző kapcsolatadat, ha te nem érzed magad jól benne. Mert minél nagyobb a lufi, annál nagyobbat durran.

2011. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!