Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
A pasim nagyon szeret és ezt mindig ki is mutatja,de van egy lány aki egy ribanc(ezt nem azért mondom mert utálom hanem mert így is van)és mindig rámászik,de amikor vele vagyok akkor mindig megmondja neki hogy húzz a francba de most legutóbb a lány állandóan ölelgette ( én nem voltam ott csak más látta)de a pasim arcáról le lehetett olvasni hogy idegesítette...mit tegyek azzal a lánnyal ha a beszéd nála nem ér semmit?
2011. febr. 13. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem neked kell lerendezni a lánnyal, hanem a párodnak. Ha a párod visszautasítja, és hidegen kezeli a nyomulását, akkor valszeg egy idő után le fog kopni, és belátja, hogy semmi esélye nála. Ehhez az kell, hogy a párod kimutassa felé, hogy neki vagy te és te vagy a legfontosabb. Ha viszont ez nincs meg, hanem adja a csak alá a "lovat" akkor sajnos te nem tudsz semmit tenni.

Ezt a párodnak kell lekezelni. Én nem alázkodnék meg a lánynál a féltékenykedéseimmel, mert ő úgyis csak jót röhögni rajtad...sajnos tapasztalat...

2011. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg verd meg.
2011. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"fog
2011. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az első hozzászólóval értek egyet. Beszéld meg a barátoddal, hogy koptassa le a csajt, és akkor előbb-utóbb majd felfogja a kis csitri, hogy nemkéne :)

15L

2011. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oh erre nem is gondoltam...nagyon köszi...:)
2011. febr. 13. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!