Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna-e ha parod igy viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna-e ha parod igy viselkedne (lent)?

Figyelt kérdés

- neha masnal aludna es ez tobbszor is elofordulna vagy ugyan azon szemelynel vagy masokknal

- es van e aki ugy gondolkodik h nincs abban semmi baj ha azt mondjak ,hogy csak jo haverok es nem fekudtek le (esetleg csak mellete aludt)


2011. febr. 13. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Zavarna e?!

Ne viccelj! Ilyen nem fér bele egy komoly kapcsolatba.

Ellenkező neművel, ha nem közeli rokon, ne "aludjon".

Miért is aludna vele? A barátság nem attól barátság, hogy együtt alszanak. Azt párok szokták csinálni. Esetleg barátnők.

2011. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

na én 1általán nem vagyok féltékeny típus..

de az már eléggé zavarna ha a pasim más lánynál aludna..

2011. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nckf,hskfhuelaksfd ***** válasza:
48%
sztem dobd.
2011. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Mindenképpen zavarna, de ha ismerem, és megbízok benne, esetleg az említetteket is ismerem személyesen, akkor mi van benne? De nem azt mondom, hogy nem zavarna. :)


De azért, ha már többször is előfordult (ahogy írtad), akkor meg kellene kérdezni tőle, hogy komolyan gondolja-e az egészet. :/

15L

2011. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
22f vagyok meg nem volt kapcsolatom csak azt latom , hogy a kornyezetemmben a legtobben olyan lazan gondolkodnak errola dologrol nagyon szeretnek mar egy kapcsolatot de ugyan akkor felek is a csalodastol ilyenek miatt - ugyan akkor zavarna az is ha eljarna bulizni-kocsmazni masokkal -szerintetek rosszul fogom fel a dolgokat vagy kornyezetem ben elnek rossz felfogasuak ?
2011. febr. 13. 12:26
 6/8 anonim válasza:

Ha szeret, és te is őt, akkor meg kell bíznod benne, de figyelj a jelekre, nehogy átvágjon.

Mennyi ideje vagytok együtt?

15L - 12:13

2011. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kedves utolsó ha nem vetted volna észer írta a kérdező h nincsen senkije csak érdekli mert egyre több ilyet lát a környezetében.a kérdésre válaszolva engem nagyon is zavarna.és azonnal dobném.ha egyszer egy embernek legyen az férfi vagy nő,lényegtelen,van valakije akkor ne aludjon másnál aki ráadásul ellenkező nemű.
2011. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen zavarna, ez nem lenne normális dolog,

mégis minek kellene a "páromnak" másokkal aludnia

egyedül a maciját engedném meg neki, legfeljebb

ha megbízom benne és tudnám hogy "csak" alszanak nincs más közöttük, akkor se hagynám egy percig se, megmondanám neki hogy ne tegye ha mégis, kidobnám.


Egyébként aki ilyet tesz, az lehet a "pasid" legfeljebb, de még az se a "párod"-nak viszont nem lehet nevezni!!

2011. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!