Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátom elment a szüleivel síelni 2 hétre és mivel elég közel állunk egymáshoz eléggé kiborultam,mert alig tudtunk beszélni.Próbáltak a barátnőim jobb kedvre deríteni,de nem nagyon sikerült nekik.Az egyik délután vmit elcsesztem a telefonommal (nem fogadott hívásokat) és megkértem a barátom legjobb haverját,hogy ha nem lenne nagy gond,akkor jöjjön át és csináljon vele valamit,mert én hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz.Megcsinálta 5 perc alatt és én úgyis egyedül voltam otthon és mondtam,hogy mi lenne,ha egy kicsit maradna és dumálnánk.Elkezdtünk beszélgetni és rájöttem,hogy nagyon bírom a srácot :$

Elkezdtünk felelsz vagy merszezni és az egyik feladatnál mondtam neki,hogy úgysem mer megcsókolni...de megcsókolt és én nem tiltakoztam.Ezután egyre többet lógtunk együtt,de amióta haza jött a barátom alig beszélek a haverjával.

Nem tudom,hogy miért,de valamiféle vonzalmat érzek a haverja iránt és sztem ő is felém,mert folyton engem néz,de ha én rá nézek elfordítja a fejét és amióta hazajött a pasim alig beszéltünk egymással négyszemközt.

Elmondjam a barátomnak?Ha szakítok vele,akkor meg nem lenne valami szép húzás összejönni a legjobb barátjával,nem?


2011. febr. 12. 22:56
 1/6 A kérdező kommentje:
14 L
2011. febr. 12. 22:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Szívás,kisanyám...Vagy őszinte leszel,vagy gyáva liba..A te döntésed.
2011. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha őszinte leszek,akkor rengetegen ribinek fognak tartani és utálni fognak.De ha "gyáva liba" leszek,akkor meg az a srác fog utálni,akibe belezúgtam :S
2011. febr. 12. 23:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Valakinek ígyis-úgyis fájni fog,de neked magadra kell gondolnod.Nem kell csak azért azzal a fiúval járni,mert nem akarod megsérteni az érzéseidet.Az a lényeg,hogy te jól érezd magad a bőrödben.Nyugodtan mondd meg a fiúnak,hogy mi az ábra,a többieknek meg,ha beszólnak azt,hogy nem az ő dolguk.
2011. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, és jobb ha megtanulod, hogy az életben minden tettednek következménye van. Előbb utóbb mindenért el viszed a balhét. Most sem lesz másképp. Szerintem légy őszinte, ne csapj be senkit, főleg magadat ne. Maradj azzal, akit őszintén szeretsz, és a másikat lehetőleg ne hülyítsd sokáig. Te sem örülnél neki...
2011. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha azzal lennék,akit szeretek,akkor már szakítottam volna a mostani barátommal és összejöttem volna a haverjával...de akkor biztos,hogy ők is összevesznének :S
2011. febr. 14. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!