Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan változtassak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Van, hogy reggel vidáman felkelek, semmi bajom, délután találkozom a barátommal,este fele meg haza megy. Utána még szoktunk MSN-en beszélgetni, és csak így hirtelen olyan rossz kedvem lesz, hogy az hihetetlen,és elkezdek pufogni, meg ilyesmi, van hogy ezzel felidegesítem a barátom, és összeveszünk :s.


Másik dolog: Ha veszekszünk a párommal, akkor mindig próbálok nem oda figyelni (hogy ne szóljak be és ne vesszünk össze még jobban), vagy elviccelődni a dolgokat, de a végére mindig felidegesít, mit tegyek ellene, h ne következzen be?..és sajnos ilyenkor beszólok durvábbat, és még jobban összeveszünk.


Mit tegyek?

Segítsetek


2011. febr. 12. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Valami nyomja a lelked.

Keresd meg, hogy mi az!

2011. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Háát nincs olyan, Ez csak úgy hirtelen jön :s Hangulatváltozás. és sajnos a barátomon vezetek le, amiből veszekedés lesz :(
2011. febr. 12. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidd el lennie kel valaminek. Nekem is sokszor van(volt) ilyen. Jó kedvem volt, aztán az egyik pillanatról a másikra már ölni tudtam volna. Mindig volt valami amin felhúztam magam.
2011. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bár igazából az én bajom abból ered, hogy rosszul tűröm, ha nem az elképzelésem, vagy az akaratom szerint történnek a dolgok. Megtanultam uralkodni magamon.

De ez csak a látszat.

2011. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még most sem jöttem rá, hogy mi nyomná a lelkem, szóval szerintem semmi.
2011. febr. 13. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden rendbe köztetek?(kivéve ezeket a veszekedéseket amiket te okozol)Soha nem tett féltékennyé?Nem csalt meg?Mindig szépen bánik veled?Kedvesen szól hozzád?Rád figyel?Esetleg rég együtt vagytok és kissé unalmas kezd lenni a kapcsolat?Félsz,hogy tesz valamit amikor nincs melletted?


Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak,ha valameiken jobban elgondolkodsz és esetleg rájössz akkor lehet az a probléma.


Ám irhatsz privibe is,ha gondolod.


17/L

2011. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!