Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek az bejön ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek az bejön ha egy fiú gyantázza a lábát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 19:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

NEMMMM. Undorító!!! semmiféleképpen sem.. úgy akarsz kinézni mint egy lány?!

19/L

2011. febr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
szerintem szörnyen gáz, ha alapból gyantázza, de ha baleset miatt vagy valami más miatt az megérthető;)
2011. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon lenézi itt sok férfi az ilyet meg undorító stb, nekem van haver 76-os és életébe nem volt szőr a lábán! az arcán is csak az állán van mint a kecskének! full lányos meg minden de van barátnője akit minden nap meg kettyint, mégis haver maradt én nem okádtam el magam egyszer sem.

Én is szőrtelenítek igen csak sok helyen mert meg őrülnék ha ott hagynám bele értve a lábamat is!! különben keményen csubakka lennék, és nem adok senki véleményére ilyen értelemben, és ki kérem magamnak!

És ha már itt tartunk uraim! a testépítőkkel mi a helyzet? undorító? ocsmány? mert ha vki akkor ők azok akik csupaszok mint a kopasz barack, erről ennyit, elegem van már az ilyen sz@rságokból hogy mindenki megszólja a másikat csakis azért mert nem az 1000 éves sablonos hagyományokhoz híven éli a minden napjait, köszöntem!

2011. febr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 BlackJack ***** válasza:
93%
gyantázd le a hajadat is meg mindenedet, kend be magad vajjal és napozz :D és kész a vajas pirítós
2011. febr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
15 évesen gáz.
2011. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:

Szerintem visszataszító,és egy picit talán (lehet , hogy csak számomra),de a homoszexualitást kelti a gondolataimban... Egy férfi külsőre attól férfi, hogy a másodlagos nemi jellegei ( izomzat, széles váll , szőrzet , erőteljesebb arcvonások)láthatóak.Persze ez csak a külső.

(17)

2011. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Én mindenhol gyantázom magam. Az a gáz, hogy elfelejtem leszedni magamról. A múltkor bele is ragadtam a kedvesembe emiatt.

82/F

2011. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
BÁRMIT, CSAK A LÁBADAT NE!!! hidd el a csajok NAGYON is buknak a szőrös lábú pasikra....nagyon lányos ha a lábadat gyantáztatod... 14,5/L
2011. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Be. Meg ki is megy.
2011. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem jön be. Egy férfi igen is legyen szőrös, max az arcát borotválja.
2011. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!