Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek az bejön ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek az bejön ha egy fiú gyantázza a lábát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 19:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
63%
a honaalját, az arcát és a melkhasát igen. MÁSHOL NE! undorito:S
2011. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
67%

szánalmas,undorító,b.uzis....phej,rá se néznék ilyen "pasira"

19/L

2011. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
93%

Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj

Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj

És ezerszer is fúj.

L/23

2011. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Khm. Még a meleg férfi társaink se csinálnak ilyent! :S


15 évesen hónaljat, arcot-bajszot, és fanszőrzetet ( talán még mellkast is, ha úgy van... ) riktitsd, gyantázd, borotváld. Lábat, kart, party-szőrt (a köldökön vonalában a csík :D ) azt soha!

2011. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2011. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Én borotválom.Eddig senkit nem zavart.
2011. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 potyike ***** válasza:
egy férfi legyen férfi,férfias,sportos,olyan,amilyennek a természet megalkotta,ha szőrös,akkor szőrös,de ne csupaszított.Legyen a teste egészséges és makulátlanul tiszta,és olyan partnere legyen,aki úgy szereti ahogy az természetes.
2011. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 tomy88trance ***** válasza:
Utolsó kommentelővel egyetértek, én csak az arcom borotválom, tudtátok,hogy ha könnyen lehet hónalj rákot kapni ,ha a hónaljat borotváljátok?? Szerintem az a férfi,aki mindenhol borotválkozik az nem férfi, a nőknél persze jó,ha nincs sok szőr,de egy pasinál legyen szerintem, bár az a baj,hogy nem sok nő értékeli a szőrös pasikat
2011. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
Mint nő nemcsak h értékelem,de imádom is a szőrös pasikat.Mindenütt!A ritkítás elmegy,mert vannak tényleg nagyon szőrös férfiak,de akkor se legyen már egy csupasz buzernyák...Aki 15 évesen ezzel foglalkozik, h gyantázza a lábát az űbergáááááz........ÁÁÁ!!!Hová sűllyedünk?!
2011. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
Szerintem egy férfi legyen ápolt de ne legye olyan mint egy nő mert olyan nőies egy gyantázás.
2011. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!