Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátomnak segíteni tudjak? Lennt a többi.

Figyelt kérdés

A barátom nincs jóban az apukájával, és most az anyja is beakrja adni a válópert. Teljesen kész van idegileg, és mindig mondom neki,hogy segítek meg minden de ,erre a válasz,hogy nem kell segítség,majd ő egyedül megold mindet. Mára ollyaná fajult az egész szituáció,hogy ugy tesz ,mintha nem is lenne már belém szerlemes, ugy beszél velem mit egy nem tom kivel, és egy hete nem is mondta hogy szeret. Én ezt mind a lekében történő dolgokra tudom be , de olyan rossz nekem.( tudtam,hogy ez a válásosdi ráfog mennei a kapcsoaltunkra, azt is tudom,hogy smot melette kell állnom, de valahogy szertném belé táplálni az erőt.) De hogy? Hogyan tudnám meggyőzni,hogy kérjen bátran segítéset, és engem valahogy zárjon ki ,ne bántson amiatt, hogy a szülei így vannak.

18/L


2011. febr. 12. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Te hogy tudod támogatni, lelki segítségen kivül, mondod neki, hogy majd jobb lesz?
2011. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

"Minden nagy férfi mögött áll egy nő!"

Ne kérdezz, ne beszélj, csak éreztesd vele, hogy mellette állsz, és számíthat rád! Ha igazán szeret téged idővel értékelni fogja! ja, és ne legyél önző, most róla van szó, ha nem mondja, h szeret, az biztos a sok probléma okozza. Nem kell mindíg szóval bizonygatni ezt, a tettek többet érnek! Sok sikert!

2011. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ja,és még 1: agykontrolozz arra, hogy minden rendben legyen. rengeteg pozitív gondolat!
2011. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
osztom az előttem szólókat kiegészítve azzal,hogy van amikor az ember inkább egyedül akar maradni..Akkor se ijedj meg!Hallgasd meg ha beszélni akar ha nem akkor próbáld elterelni a figyelmét(mesélj magadról..pozitív dolgokról)és ne éreztesd a pátyolgatást!!("egyedül is megoldom" alfa hím viselkedés=nem akar gyerekesnek tűnni.)Néha meg kell a másikat rázni,hogy felébredjen az önsajnálatból.Ha szereted és kitartasz túl fogtok jutni ezen...is!:)
2011. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!