Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mire utal? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mire utal? 16/L

Figyelt kérdés
nem rég megismertem a nevelőapumon keresztül (lehet röhögni:D) egy srácot.Nagy haverok meg minden, a srác 25 én meg 16 vagyok.Az utóbbi időben jó sokszor találkoztunk, de nem randi vagy ilyesmi, hanem csak így a társaság hozott minket össze.Nekem persze tetszik, de nem tudom, hogy ő most hogy van ezzel, mert jó párszor összenézünk, meg állandóan piszkáljuk egymást, de ugyanakkor tök rendes is velem...a múltkor pl. lazán vett nekem inni meg csokit egy elég drága helyen, nem engedte h én fizessek...Szerintetek ebből lehet valami?
2011. febr. 12. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért röhögnélek ki???

Maximum, hogy ilyeneket kérdezel...

A korkülönbség még nagy egy kicsit, de lehet belőle.

2011. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az a korkülönbség eléggé nagy.persze én nem bukok a nálam ennyivel idősebb pacákokra,lehet azért.de ha neked tetszik,akkor miért ne.
2011. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

a röhögés az azon, hogy a nevelőapum nagy haverja..:D

am köszi a gyors választ :D

2011. febr. 12. 16:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Vett egy csokit:)
2011. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem simán lehetne valami.a kor csak egy szám
2011. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sok... nagy a korkülönbség...semmi értelme erőltetni rosszul fogsz kijönni belőle
2011. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi, mindkettőtöknek :)
2011. febr. 24. 21:32
 8/13 TOMAtm ***** válasza:
16 évesen inkább a suli járjon az eszedben nem az h lehetne e valami.ő 25 kicsit más dolgokra gondol szerintem ha rádnéz mint a közös fagyizás meg a smaci 3 hónap után....
2011. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

tudom, tudom, jár a suli is, mint az atom, nem kell félteni :)

hát amúgy gondolom, hogy neki az is megfordul a fejében, hogyne fordulna...és bevallom 16 évesen már nekem is megfordult a fejemben...de nem az a fajta vagyok, aki csak úgy odaadja magát mert szépen néznek rá...:)

2011. febr. 24. 21:36
 10/13 Czitrom válasza:

Ne érts félre, de 16 évesen túl fiatal vagy még a komolyabb dolgokhoz, szerintem :)

Mellesleg a pasik képesek órákat, napokat, heteket bókolni csak azért, hogy megdöntsenek. Fiatal vagy, és ezen a téren nem hiszem, hogy sok tapasztalattal rendelkeznél, szóval vigyázz azért :)

De szerintem ne nagyon éld bele magad a dolgokba...

2011. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!