Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt, vagy hülyeség?

Figyelt kérdés

Helyzet: Összejövőfélben voltam egy csajjal, amikor is egy randi után közölte,a-semmiből- hogy inkább egyedül marad, mert lelkileg nem stabil. Én eléggé kiakadtam, és keményen felelősségre vontam (meg is gyanúsítottam,hogy van-e valakije,azt mondta nincs,nem is lesz.) Azóta nem beszéltünk.

Szerintetek jogos volt az,hogy magyarázatot követeltem,vagy elhamarkodott (főleg a fent említett formában) Kérlek, normális válaszokat írjatok, akkor is,ha ellenvélemény.

Köszönöm!:)


2011. febr. 12. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Amíg tényegesen nem jártok ne nagyon vond felelősségre....


Ezt a csajt elbuktad haver :/

2011. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Igen, azt hiszem, kicsit, khmm...lehetett volna másképp is.
2011. febr. 12. 15:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Adri244 válasza:

Szerintem hülyeséget csináltál, a csaj lelkileg nem stabil az gond akkor nyugalomra és egy türelmes pasira van szüksége aki te nem vagy, igy hát vagy megprobálsz mindent bevetni hogy helyrehozd vagy hanyagold.

2011. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Írtam neki,hogy beszéljük meg, de eddig nincs válasz...azért azt hozzá kell tenni, hogy elég sunyin akarta elintézni a dolgot, de az is igaz, hogy én meg eléggé kiosztottam:S
2011. febr. 12. 15:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem most hagyd békén. Fog jelentkezni, ha ő is úgy gondolja, hogy ad még egy esélyt.
2011. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, azt hiszem ez lesz. Talán még nem veszett oda minden remény...
2011. febr. 12. 15:16
 7/12 anonim ***** válasza:
mit takar az,h összejövőfélben voltatok?
2011. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Többször találkoztunk,csókok (ő kezdeményezett) ,,tervek" a közeljövőt illetően (szal további talik, átmegyek hozzá, stb.) aztán jött az ,,inkább maradok egyedül" duma...ezért akadtam ki.
2011. febr. 12. 15:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
aha értem.hát tudod,valamikor tényleg érez olyat egy ember,h akarja is,meg nem is a másikat.én is ilyen vagyok.van egy srác,aki iránt egyértelműen többet érzek,és köztünk is volt ez meg az,de mégsem érzem azt h akarnék vele járni.szóval értsd meg ezt a nézőpontot is,és várj.hátha megváltozik benne valami.és azért valamilyen szinten jogos volt,de aki nem érezte még ezt,annak nehéz megmagyarázni..én sem értem sokszor h mitől és miért van ez.20/l
2011. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2011. febr. 12. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!