Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha 15 éves vagyok de tetszik egy 26 éves ember?

Figyelt kérdés
Nem túl jó a helyzet tudom... Főleg hogy nem is itt van hanem a koreai hadseregben:( Szerintetek mit csináljak ilyen helyzetben?
2011. febr. 12. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Koreai hadseregben?:S Felejtsd el, szinte semmi esélyed hogy kapcsolatba lépj vele, keress egy hozzád illöt vagy ha az idösebbek jönnek be akkor olyat de a környezetedben...:S
2011. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Jaaj ezek a fiatal lányok :D


Elérhetetlenebbet nem találtál? :)

2011. febr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
"Álmodj királylány....."
2011. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy 100-as szöget és bökdösd vele a szemed -.-
2011. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szakadok :D
2011. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15 évesen még ne gondolkozz ilyenen ..inkább menj és játsszál a homokozóban
2011. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ilyen kedves vagy... Ha te lennél a helyzetemben akkor nem szakadnál az is biztos:(
2011. febr. 12. 12:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek volt már elérhetetlen "szerelme" az életben csak nem voltak olyan buták ,hogy rögtön kérdést írjanak a gyakorikerdesek.hu-re...
2011. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Adri244 válasza:

Naa ne bántsátok már azért mert tetszik neki valaki aki elérhetetlen, tini korban ez normális, nekem is bejönnek a jó pasik a tvböl igaz én nem leszek beléjük szerelmes, de attól még adhatok neki értelmes válaszokat. Pl: Felejtsd el és keress mást vagy a suliban vagy a közeledben, ha ugy neked nem jó akkor pedig a leghelyesebb maradj egyedül és várj még a pasizással.

2011. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsót kikérem, 16 vagyok.. de szivi tényleg elégröhelyes hogy 15évesen 26éves paliról ábrándozol aki a világ másik felén él :D


nem volt még komolyabb kapcsolatod? lelki eredetű dolog lehet..

2011. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!