Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek vagy ne?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az osztályomból egy fiú, de nem tudom kezdeményezzek e, mert szerintem neki nem tetszem. Így nem tudom van-e értelme. Mondjuk elég félénk fiú, úgyhogy nem hiszem hogy ő megtenné az első lépést.

De ha rá írok chaten mégis milyen indokkal tegyem?

15/l


2011. febr. 12. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kezdeményezel, akkor se úgy tedd, hogy ráírsz chaten! Inkább élőben beszélgess vele...
2011. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elgondolkozol, hogy miben jó ő a suliban, s a segítségét kéred :) Nincs olyan, hogy ha félénk akkor nem fog kezdeményezni, ha valaki kell neki, akkor a legfélénkebb is összeszedi magát s kezdeményez
2011. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"...a legfélénkebb is összeszedi magát s kezdeményez"


Nem éppen.

2011. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kezdeményezz te! ha már pár hónapja jóbavagytok akkor esetleg egy csókot is kezdeményezhetsz. szerintem.
2011. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!