Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibáztam valahol, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam valahol, mert nem látom!?

Figyelt kérdés

Nyugodtan, őszintén írjátok le a véleményeteket!


A történet ott kezdődik, hogy összejöttem egy sráccal, jártunk három kemény hónapot. Nagyon szerettem, viszont én voltam neki az első, nekem ő meg a 3.. Olyanokat csinált, hogy persze az elején az ember elnézi, viszont a türelmem véges lett, mikor ugyanazt a problémát százegyedjére is előveszem és mutatom, hogy mit változtasson. Persze,hogy egyik fülén be a másikon ki.


A srác alapjáraton nagyon félénk, visszahúzódó, önbizalom nulla. Viszont a gondolatai pont,hogy már már erőszakos gondolatok voltak.. Igyekeztem kihozni belőle, hogy felszabadultan éljen.

Nem ment, a kapcsolatunk is tönkrement, viszont egyrészről ő kérte, hogy maradjunk jóbarátok ( már van egy nagyon nagyon jóbarátom, gyerekkori expárom :) ismerik egymást, innen vette az ötletet). Eleinte nem akartam, mert mérges voltam rá. Nem vagyok híve a rövid kapcsolatoknak, Eddig hosszú kapcsolataim voltak.


Aztán egyik napról a másikra talált chat-en egy lányt (nincs evvel gond), és elmesélte nekem, hogy ki ő mi ő...

mivel már nem csöpögött a beszéde felém, így mondtam neki, hogy MOST már szívesen beszélgetek vele, mert látom, hogy megértette, hogy nem megy ez nekünk.


A lány ránézésre sem volt szimpatikus, és finoman (jóh, ismerni kell, hogy elhigyjétek, hogy ez tényleg finom volt...) mutattam neki mindent, hogy miből gondolom a gondolataimat. Sokáig úgy tünt felfogta, amit mondtam, mire másnap kapom a hírt, hogy a lány lefeküdt az exével... Ráadásul a történetet úgy állította be, mintha megerőszakolta volna a barátja, de olyan elemekkel tarkítva,h letépte a harisnyáját, a bugyiját... Itt kicsit kiakadtam, hogy nehogy már elhiggye! Elhitte, adott neki még egy esélyt. A lány a nagy találkozásra nem ment el, a telefont nem vette fel, semmi az égvilágon.

Otthon drága Barátom wiskizett, mondtam igyál nyugodtan, majd felmosunk utánad. Közben a lány írt neki levelet, amiben olyan kifogások voltak,h mittoménkije hazajött, meg hogy félt, meg minden... Ott kiakadtam egy picit a lányra. Mivel kiposztolta az üzenőfalára, h milyen rohadtul érzi most magát, és iszik, a lány elkezdtett odairogatni. Én sem állhattam meg, h ne küldjem el finoman (de tényleg úgy) melegebb éghajlatra...


Szó szerint védtem a Barátomat, ahogy csak tudtam. Első körben letiltotta a hozzáférhetőségemet drága Barátom, utána elkezdett velem kiabálni, h mi a fszt csinálok.

Aztán mikor tényleg még finomabb célzással irtam, h boldogabb lenne a Srác nélküled, akkor végképp kitiltott mindenhonnan, kitörölte azt a hozzászólásomat, és újra elkezdett velem üvöltözni.

Végül bedurrant az agyam, és kitöröltem mindenhonnan... Persze előtte - szégyellem - de elküldtem a halálba...



Én tényleg segíteni akartam neki, mert nagyon labilis és naiv. Mind a ketten 21 évesek vagyunk, a lány 18 lesz.

A srác nem elég hogy labilis, de a világ fogalmáról kevés gőze van.

Elhiszem, hogy hagyni kell a gyereket leesni a fáról, h megtanulja,ne menjen olyan magasra, ha nem biztos magában, de azért egymás után kettő, ráadásul ilyen módon...


Ez a lány ki fogja semmizni...


Véleményetek? Hol hibáztam?


2011. febr. 12. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
ember legyen a talpán, aki ezt végigolvass! én a negyedéig sem jutottam, de a végét megnéztem, és sehol sem rontottál el semmit. sose bánd meg a tetteidet, éld az életed!
2011. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tilos így beleszólni mások életébe. Már csak azért is, mert önigazolásból még jobban fogja védeni a hülyeségét. Elmondhatod persze finoman, hogy szerinted az a lány nem hozzávaló, de ha neki tetszik, akkor ennél nem szabad tovább menni. Inkább ne véleményezd, mondd azt, hogy nem érsz rá, hasmenésed van vagy akármit, de ne szólj bele. Nem vagy az anyja, de ha az lennél, akkor is hagynod kéne.
2011. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A bibi ott van, hogy mikor a lány küldött magáról fotokat, teljesen elütöttek azoktól amit fb-n látott. Majd hozzám fordult, h szerinte a lány ronda. Kicsit meglepődtem, mert a srác sem egy Brad Pitt, ezt mondtam is neki. Amúgy a stílusom elég érdekes, de aki ismer,elfogadja ezt. Finoman fogalmazni ritkán szoktam, mikor eléggé meg van a véleményem a másikról,de megkérnek rá, h ne legyek túl őszinte :)


Ő kérte ki a véleményemet, most padlón van/volt, nem tudom mert egy napja semmit nem tudok róla (eddig mindig tudtam naprakészre). A srácot hamar ki lehet ismerni, én a gondolatait szoktam kitalálni, de úgy, hogy az már nekem is fáj...

2011. febr. 12. 10:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz dolog az, hogyha valakinek segíteni akarsz, mert tudod hogy szüksége van rá, mégsem sikerül. De legtöbbször sajnos nem lehet segíteni. és amit tettél nem is nevezhető segítségnek.

Szerintem nem szabad ilyen direkt módon beleszólni mások életébe. Mondd meg neki mindig, hogy mit gondolsz, de ahhoz nincs jogod, hogy a barátnőjének üzengess.

2011. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a bnője. és ő kérte, h mondjam el mint kivűlálló és mint jóbarát
2011. febr. 12. 13:21
 6/9 anonim ***** válasza:

ebből a szempontból nem számít az, hogy a barátnője-e vagy sem. Minden másik emberrel való kapcsolatát csakis ő irányíthatja, egy 3. személynek sosincs joga beleszólni 2 ember kapcsolatába, még ha ezt jó szándékkal teszi is!

ez csakis az ő dolguk!

Mondd el, hogy mit gondolsz- De Neki, a barátodnak, ne annak a lánynak, akihez semmi közöd nincs, hiszen ti nem vagytok barátok!! és legfőképp ne plakatírozd ki a véleményedet az internetre!

Ha kér arra, hogy segíts neki, adj tanácsot, de ne te cselekedj helyette, még ha ő akarja ezt, akkor se, nemhogy akkor, ha nem akarja!

a maga dolgát, neki kell intéznie!

2011. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen igazad van, azóta látom már, hogy van, ahol kicsit hevesebben cselekedtem..


De tényleg vicc, h mindenki látja, csak ő nem. S a mindenki alatt, nem magamat értem..

2011. febr. 12. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:
nehéz dolog egyébként az, amikor valaki aki fontos neked nem vesz észre valamit, amit kellene, és tudod, hogy rossz lesz neki belőle. Velem is volt már így... mindent megpróbáltam, mégse tudtam segíteni. de már tudom, hogy nem is lehetett neki.
2011. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

négy napja kiraktam a srácot, az ismerős listámról mindenhonnan.. azóta megállás nélkül megtalálva a módot bocsánatot kér százszor... meg hogy igazam volt...


Nem haragszom rá, csak nagyon rosszul esett, amit csinált... :(

2011. febr. 15. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!