Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

- miért mindig az szenved aki jó és normális?

- miért mindig az a normális , a legtöbb bunókónak , hogy vedel, cigizik, füvezik, s miért tartja hüjének aki nem így tesz ?

- miért mindig normális a töbségnek , hogy csak úgy együt van egy masik szemelyel annak ellenére ,hogy kapcsolatban él ... és meg kérdi ,hogy mi rossz van ebben ?

- miért tartják unalmasnak azt aki nem jár hetente kocsmába s discoba , klubbokba , vagy napokig tartó házi buéiba ( hol egész nap vedelnek , füdtölnek s füveznek ) ?

- miért nem kap társat aki így erez , hogy nincs szüksége az előbb említett értétktelen vackokra ?

- miért nem lehet inkább moziba,színházba vagy koncere menni, vagy akar egy komolyabb témát együtt megvitatni ?

irthanám még sokáig ... csak nem tudom ha van értelme és , hogy vane ki velem egyetért ki szerint jobb ís lehetne e világ ha jobban vigyáznónk rá etc. etc


- komoly véleményeket kérek s nem kőbunkó válaszokat , nemmel és korral ha lehet

- és ha lenne egy alapítvany "egy civilizáltabb , kultúráltabb vílágért " benne lennél e ?

- a híbákért bocsi :) .... mert szinte csak ide irok magyarul sajnos :( és az ekezetekkel is csan kínlódok mert nincs ékezetes billentyüzetem és csak találgatom betük helyét :)


2011. febr. 12. 09:30
 1/3 A kérdező kommentje:

buéba = buliba

csan = csak

2011. febr. 12. 09:33
 2/3 A kérdező kommentje:
én 22f vagyok
2011. febr. 12. 09:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a világ rohadt, és rothad tovább. A régi értékek mára már kivesztek, és nem jelentenek semmit. Hidd el tudom, mit érzel...hasonló cipőben járok.

22/f

2011. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!