Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem akarná? Nem értem

Figyelt kérdés
A barátommal 2napja szakítottunk,3 hónap után,és azt vettem rajta észre ,h egyáltalán nem viselte meg !! beszéltünk,és ő ugyanolyan boldog mint elötte volt,engem ez nagyon zavar,és legfőkébb az,h az utóbbi időben hazudozott,h szeret,közben meg már nem is :O de én most érzem h nagyon hiányzik, de mégiscsak én vagyok a csaj,nem mehetek oda,h héj figyu kezdjük újból! szerintetek?
2011. febr. 12. 08:29
 1/4 anonim válasza:
igen, ne menj oda. Mutasd meg hogy te is erős vagy. Amúgy én is jártam már így, azt láttam a srácon hogy tök boldog, de végül elmondta hogy ez a helyzet neki nagyon szar. Szal lehet hogy csak álca. Hogy azt hidd minden oké vele, de legbelül meg szenved. De ha tényleg boldog, akkor te is lépj túl. Pasizgass, és légy boldog.
2011. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az írásból úgy veszem ki hogy te szakítottál vele.ezekszerint ő azt hiszi utálod, és ő 100% hogy nem fogja megkérdezni hogyugyan kedzjük megint.te akarod újrakezdeni neked kell beszélned vele.ha tényleg szeret akkor visszafogad, legközelebb meg jobban gondiold át hogy tényleg szakítani akarsz-e
2011. febr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,a válaszokat :) amugy közös döntés volt a szakítás
2011. febr. 12. 08:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Èn is ugy csinàltam mikor szakitottunk a pàrommal, mindig mosolyogtam vidàmnak tettettem magam stb. legbelül meg majd meg haltam. Ez ôt felmérgelte, oda jött, beszélgettünk, kibékültünk.
2011. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!