Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek még értelme?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatomról lenne szó. Pár hónapja vagyunk együtt a párommal, de úgy érzem elhidegültünk egymástól. Nincs sok beszédtémánk, viszont jó vele lenni, de úgy érzem mégis hogy az egyetlen közös pontunk már csak a szex.. Bár amióta érzem h elhidegültünk, nem is voltunk együtt. Nem szeretem megjátszani magam, sem az érzéseimet, én őszintén elmondtam neki hogy mit érzek, hogy mit gondolok, de valamit tennünk kellene hogy újra érezzem azt a bizonyos tűzt mint az elején. Sem neki, sem nekem nem volt ötletem arra, hogy mit kéne tenni.. Szakítsunk? Csak mert közben megismerkedtem pár fiúval, akikkel sokkalta többet tudok beszélgetni, meg tetszenek is (ráadásul az egyik szívesen járna velem) Lehet hogy nálluk kellene keresnem mégis az "Igazit"?


Várjak még, vagy lépjek?


18/L


2011. febr. 12. 03:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lépj. Jobb kilépni egy ilyen semmilyen kapcsolatból, mintsem hónapokig, évekig gyötrődni benne.
2011. febr. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na azért nem kell rögtön lépni :) Próbáld meg nagyon erősen felidézni a kezdetek kezdetét. Amikor még csak ismerkedtetek, vagy amitől kialakult a szerelem :) Tudod az emlékek nélkül semmik vagyunk. Az lenne a legszebb, ha mindketten közösen felidéznétek a kezdeti emlékeket, beszélgetnétek róla, vagy csak poénként valaki egy esetet megemlítene, egy jót nevetnétek rajta, és akkor mindketten észbe kapnátok, hogy miért is szeretitek egymást. Ha neten dumáltatok, és esetleg naplózva is lett, akkor abból less ki sorokat, és kopizd be neki is, csak úgy :) hátha újra fellángol valami. Tudod én egy olyan fajta személy vok, aki mindig a múltban él, és nem tud a jelenen, sem a jövőn gondolkodni... (F)
2011. febr. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kéne azonnal szakítani anélkül, hogy tettetek volna a kapcsolat javulása érdekében valamit, csak ha úgy érzed, hogy tényleg menthetetlen. Ő amúgy hogy áll a dologhoz, érzi a változást?
2011. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, írtad, hogy ő sem tudja, hogy mit tegyen, mit tehetnétek. Mi kavarhatott be, túl sok külön töltött idő, vagy éppen hogy nagyon is sok együtt töltött idő? Lehet, hogy ebben kéne változtatni, vagy valami olyan programokat szervezni, ami újra összekovácsoló jelleggel hat rátok, új élmények, ilyesmi.

De nem rossz az az ötlet sem, hogy idézzétek vissza a kezdeti rajongás érzéseit, hátha segít.

2011. febr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A kezdeti rajongás abban idéződik fel, hogy mi nagyon érdekesen jöttünk össze. Engem kiraktak az otthonról, és őhozzá mentem, mikormég szinte alig ismertük egymást, bár rengeteget tudtunk beszélgetni, mindenről. Aztán hát mivel nálluk laktam, összeismerkedtem a családdal, és egyben vele is, és egy időután mondtamneki hogy próbáljuk meg..

Lehet hogy csak szeretetre volt szükségem..?

Manapság pedig aligtudunk beszélgetni, msnen is kb csak annyit h szia, mizujs, pill, vok stb..

Elejébe sokat találkoztunk, hétközbe mindennap, hétvégén pedig nállukvoltam mikor hazaköltöztem.

Utánna a hétköznapokban kevesebbet, de a 7végén mindig ottvoltam.

Most ezt a 7végét együtt is töltöttük meg nem, is szoval Szombaton elmentünk bulizni együtt, de Pénteken otthonvoltam.

Úgyérzem valami elmúlt köztünk.. Nem akarom becsapni saját magamat sem, és őt se..

Sokmindent köszönhetek neki és a családjának, de ez így nem megy..

2011. febr. 13. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!