Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi is történt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is történt, és hogyan?

Figyelt kérdés

Következő a helyzet. (hosszú lesz, bocsánat.)

Megismerkedtem egy lánnyal. Nagyon jól megvoltunk, csók,-második randin, de azt mondta,hogy ő már az elsőn is akarta volna, csak nem akart r*bancnak tűnni. Ja,és ő csókolt meg engem- több randi, szóval minden szépen alakult (ő kezdeményezte a kapcsolatfelvételt.) Olyanokat mondott nekem, hogy amíg nem találkoztunk 1 hétig, csak arra gondolt,hogy én csajozok, meg valaki mással vagyok,aki elvesz engem tőle, fontos vagyok neki, végre egy férfi, aki nőként kezeli,figyel rá, stb. Szóval minden szépen alakult.

Egészen a 4. randi utánig.

Leszerveztük a következő találkát, amit ő aznap 11-kor (14-kor találkoztunk volna) lemondott,ami nem is volt baj, mert előtte való este buli volt, szal kellett is pihennem, tehát nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Vasárnap lett volna, keddre raktuk át. És most jön a ,,poén": hétfőn írt egy sms-est, hogy átgondolta, és jobb lesz neki egyedül.

Felhívtam, és mitagadás, rendesen kérdőre vontam. Anyázás nem volt, irodalmi stílusban, de elég rendesen lehordtam. Többször sírt a telefonban, hogy nem velem van a baj,hanem vele, nem áll készen egy kapcsolatra, és hogy megértsem ezt, ő pl. csomószor gondolkodik azon,hogy öngyilkos lesz, mert utálja az életét. Ezt elég hitetlenkedve fogadtam, és egy ,,b*zmeg"-gel zárva leraktam a telót. (ez volt az egyetlen erős szó,a majd 30 perc beszélgetés alatt.) Utána küldött egy sms-est,hogy tényleg nem velem van a baj, csak ő már érezte korábban is,hogy nem hiszek neki el mindent,meg kiforgatom a szavait. Ezt olvasva nagyon elborult az agyam, és akkor tényleg durva dolgokat írtam neki.

4 nap telt el. Átgondoltam,és annak ellenére,hogy sztem nem volt velem őszinte, beláttam,hibát követtem el. Írtam neki, hogy beszéljük meg.

Hogy látjátok a dolgot? Mi történhetett? Ki hibázott, és hol? Mit gondoltok az ,,érveiről"? Van még értelme keresnem őt?

Nagyon kérek mindenkit, normális válaszokat írjatok. Ha kritika sem baj, csak normális formában!

Előre is köszönöm!


2011. febr. 12. 01:34
 1/8 anonim ***** válasza:

kerüld el messze!!!


21F

2011. febr. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nagyon hasonlítunk...érdeklődés, hobbi, stb. Szinte mindenben egyezett a véleményünk, és nagyon jól megvoltunk...egészen addig a bizonyos pontig..:S Nem tudom kiverni a fejemből.Igazából ettől furcsa az egész. Hogy ez a reakciója totálisan ellentmondott az elmúlt 1 hónapnak...ettől olyan nehéz az egész.

Amúgy köszi a választ! Bővebb álláspontra is kíváncsi vagyok:)

2011. febr. 12. 01:42
 3/8 anonim ***** válasza:

így külsőre nekem úgy tűnik hogy a csaj nemnormális. tudod a szerelem vak.

szerintem szeretethiányos, azt akarja, hogy figyeljenek rá, ezért írta, hogy öngyilkos akar lenni.

tipikus az a csaj, aki mindenre képes, pl. bármikor otthagyni, megzsarolni. ön és közveszélyes.

ismerek ilyen csajt, akire totálisan illik amiket leírtál róla (lehet ő az:D), ő került már korházba rohammal (látta a barátját egy másik lánnyal beszélgetni), véresre is karmolta már őt, mindig sírt mindenhol, amúgy teljesen normális lánynak ismertük meg eleinte.

2011. febr. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi a választ! Hát,tényleg nem szokványos csaj, rajong a sorozatgyilkosokért-nem, nem írtam el. De akkor miért csinálta ezt,hogy ő kezdeményezett,minden tekintetben,aztán visszatáncol? Igazából ettől akadtam ki...
2011. febr. 12. 01:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit: mondtam is neki, hogy a ,,dilijeivel" együtt is el tudtam volna fogadni. Sírás volt a válasz...
2011. febr. 12. 01:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon messzire kerüld el. Ha nem kopik le rólad, kérj távoltartó határozatot, vagy hogy hívják azt. A leírásod alapján ez egy pszihopata.
2011. febr. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Najó, azért nem gyilkos:P De érdekes, hogy eddig nagyjából egyeznek a vélemények. Viszont én nem akarom elfelejteni...éppen,hogy ő nem jelentkezik. Tartsatok hülyének, de nekem hiányzik. És légyszi azt is írjátok meg-ez az előzőekre is áll:)- hogy szerintetek miért gondolta meg magát,miért akarta így lerendezni a dolgot,miért nem jelentkezik...

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. febr. 12. 02:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy nőnek se higyj!Ha hatásos a technikád a gyűrűs menyasszonyt is megdughatod.Én is csináltam már ilyet.Egy nő mindig és mindenre rávehető.Teljesen jellemtelen egy faj.

Nézz magadba és keresed a hibát!

2011. febr. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!