Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen hogy lehet? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hogy lehet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
18 éves vagyok még mindig nem volt csajom pedig nem vagyok csúnya, eljárok bulizni is de mikor odamegyek csajokhoz mindig elhajtanak, ha interneten irok nekik szintén
2011. febr. 11. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

a külső nem minden...

lehet rossz a dumád

17/L

2011. febr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Laci üzeni: én is így vagyok..

Ezt meg én: Én ha elkezdek beszélni, akkor abban tudománytól a herkentyű-billentyűig minden van...

Mindig lesokkolok mindenkit.. valahogy annyi lány szeret, hogy nem tudom őket megszámolni.. de én nem akarok semmit.. senkitől.. csak örülök, ha a barátaim..


Hallgass Lukács Béla fizikustól előadásokat, és nézd meg a Death Note című animét! Ez a kettő ha nem változtat rajtad, akkor majd az idő fog... X a köbön idő múlva, ahol is X nagyobb ötnél és integer típusú! Szóval hat a köbön az 216.. eddig kellene elélned h megváltozz az alapján, amit leírtam szóval állj neki Lukács Bélát hallgatni, és Death Note-ot nézni.. :)

2011. febr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
majd lesz
2011. febr. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!