Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynom kéne kicsit?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel minden nap beszélünk interneten, mert távol vagyunk egymástól, és nehezen bírjuk. Ő főleg nagyon kész van ettől. Már mondta is párszor hogy már nincs ehhez az egészhez kedve.

De ha beszélünk nagyon gyakran megsértődik, mérges lesz, és akkor álltalába én vagyok aki enged, nyal, hogy újra jó legyen.

Szerintetek mi lenne ha hagynám kicsit néha forrni a levében


2011. febr. 11. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attol rosszabb lesz beszéljetek kicsit kevesebbet, és a veszekedös dolgokat hagyd rá vagy ird meg neki hogy nincs kedved veszekedni
2011. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem azért sértődik meg hamar, mert 1. interneten keresztül nem mindig jön le pontosan, hogy gondolsz egy-egy megjegyzést 2. eleve feszültek az idegei a távolság miatt, hogy nem láthat és hiányzol neki. ettől érzékenyebb. ha most még nem is keresnéd, végképp ideges lenne, szerintem nem jó ötlet
2011. febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Á, nekem hánynom kell most éppen és úgy olvastam véletlen, hogy neked is. Azt hittem társamra leltem. Tévedtem...
2011. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De hogy írjak valamit a témával kapcsolatban. Ezt meg kell oldani. Ha ő szakítani akar, mert rosszul éri magát veled, un, nem bízik meg benne, jobb ha vége.
2011. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem hanyagold egy ideig a lányt, elmondom öregem hogy énis voltam hasonló helyzetben, és ez az ő részéről nem ok a bunkóságra, se a távolság, se semmi....amíg te se vagy bunkó addig neki sincs joga semmilyen alapon bunkónak lenni! ezt mondd meg neki! soha ne engedj egy nőnek! én sem szeretek veszekedni, de soha nem engedek! egyszerűen úgy, hogy lelépek, faképnél hagyom egy időre...és nem érdekel mit gondol vagy érez! ha őt sem érdekli hogy a bunkósága miatt mit érzek, akkor engem miért érdekeljen, hogy ő mit érez? egy kapcsolat nem szeretet-szolgálat, ahol az egyiknek mindig csak tűrni kell...
2011. febr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!