Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segíts! Kicsit hosszú, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíts! Kicsit hosszú, de kérlek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve van barátom, 18 éves lány vagyok a barátom 20 és nagyon szeretjük egymást, mindent megadunk egymásnak az egy év alatt bármilyen hihetetlen egyszer sem veszekedtünk. Minden szép és jó...egyedül az apám a gond, nem engedi, hogy legyen valakim, mindig azt mondja rá érsz meg tanulj...nem hozhatom haza a barátomat, nem jöhet el és meg se látogathat, iszonyú nehéz már és 1éve ez megy...sehogy sem tudok vele beszélni hiába mondom, hogy nem vagyok már gyerek, az anyukám, a nővéreim is beszéltek vele, hogy hagyjon hagy legyek ezen a téren a magam ura...de reménytelen. Nagyon fáj már mind a kettőnknek ez az egész...Valami ötlet?(köszi)
2011. febr. 11. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos amíg az ő házukban laksz, megtilthatják neked, hogy haza vigyed. Jó lenne ha el tudnál költözni, ha nagyon bízol a srácban, vagy pedig leülni tényleg őszintén a szüleiddel és a sráccal h ez így nem jó.
2011. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a srácnak kellene agresszívabban fellépni megkellene mondania apudnak hogy szereti a kicsi lányát ha tetszik neki ha nem és ezen nem hajlandó változtatni. Hiába tiltja meg ezt a kapcsolatot akkor is folytatódni fog. Neked meg összekéne beszélned anyuddal hogy eltudj szökni a sráchoz a tiltás ellenére. Véleményem szerint ha apud látja hogy szeret téged a srác és csak ő az egyetlen aki ellenzi ezt a dolgot valószínűleg igaz hosszú idő de talán megfog enyhülni.Ha velem ez lenne én így csinálnám.Ha veszekedésbe torkollana a dolog akkor meg fejéhezvágnám hogy csak az ő boldogsága számít a lányáé már nem és elszaladni hogy hátha bűntudat erősebb benne mint a szigor... Remélem segítettem.
2011. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!