Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek? (bőv. Lent! )

Figyelt kérdés
Az oszt.társam(csaj) most szakított a pasijával (aki ráadásul 4-5 évvel idősebb is nála) de a csaj nekem már régóta bejön, csak nem akartam zavarni a kapcsolatukat. Most viszont hogy szakítottak nekem nyitva a kapu?? Amúgy szoktunk dumálgatni, meg egész jóba vagyunk a.
2011. febr. 11. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen nyitva a kapu, de te bemehetsz-e azon a kapun, az az beenged-e a lány.

Mi történik, ha a féltékeny ex pasi nem tolerálja, hogy nyomulsz.

Összefoglalva, jeleket adhatsz, de konkrétumot ne csinálj. Ehhez idő kell.

2011. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a srác szakított vele
2011. febr. 11. 20:31
 3/6 A kérdező kommentje:
menjek oda megvígasztalni?
2011. febr. 11. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Neke kellene tudnod, mert ennyiből közel sem látjuk át a helyzetet.
2011. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát például. De ne tolakodóan, lehet, hogy egy szakítás után még nem is akar új kapcsolatot. Ha nagyon rá akarod erőltetni magad, azzal ellentétes hatást is kiválthatsz.


Szóval nem könnyű helyzet, de drukkolok neked!


Pedro

2011. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Márciusba lesz a városba ilyen "Nyílt Színpad" az iskolák között, és pár haverral fellépünk, és én éneklek és jó hangom is van. Ez szerintetek imponál neki?
2011. febr. 11. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!