Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz folyton a szemembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz folyton a szemembe? Bejövök neki?

Figyelt kérdés

Pl körben állunk a társasággal, kb 5-6 ember.

Mesél valamit, mindenki nézi őt, és mégis csak az én szemebe néz.

Amikor ketten beszélgetünk, folyamatosan mélyen a szemembe néz, már-már zavaró (bár én nem szeretem az emberek szemébe nézni sokáig, lehet ezért zavar..)


Nem vagyok szép, sőt, baromi ronda vagyok, és még barátom is van. Vajon bejövök neki?


Viszont nem ír rám msnen, meg semmi ilyesmi... Csak ez a nézés.. :/


2011. febr. 11. 19:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jó, de lehet csak nekem fura, és csak nekem tűnt fel, és neki nem, hogy mindig ilyen mélyen néz a szemembe.. Azért azt sem akarom, hogy hülyének tartson, vagy ilyen egoistának, hogy azt hiszem, hogy bejövök neki...
2011. febr. 11. 20:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is a szemebe nézett egy srác, ha nem beszélt meg akkor is ha beszélt, olyan édes volt, aztán egyik napról a másikra megváltozott.
2011. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
meg akar b@szni
2011. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor azt jól benézte szegény. :) Remélem azért nem akar komolyabba,t én csak barátnak szeretném őt.
2011. febr. 11. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!