Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez így? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Alapból olyan beállítottságú nő vagyok, hogy nem érdekel, nem villanyoz fel alkalmi kapcsolat. Világéletemben komoly kapcsolatra vágytam úgy, hogy nincs másik nő. Randin elvárom, hogy kulturáltan viselkedjen pasi velem, de ez már úgy tűnik, vágyálom marad. Ugyanis vagy az van (szórakozóhelyeken), hogy szemtelenkednek, tapizni próbálnak, ezen totál felhúzom magam. Így aztán ilyen helyekre nem megyek (diszkó).

Hűséges típus vagyok, mégis megcsaltak.

Nem akaszkodom a pasira, nem nyafogok, teljesen normálisan viselkedek. Mégis előbb-utóbb kiderül, hogy másik nő is van már - vagy alapból, régóta, amikor megismerkedik velem, már régóta, vagy később.

Nem a gazdag pasikra hajtottam soha, csórók voltak eddig, mégis megcsaltak, linkeskedtek.

Hol van a tisztelet? Hol van a hűség?

Hihetetlennek tartom ezt az egészet.


2011. febr. 11. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert túl hamar közel engeded a pasikat magadhoz, mielőtt még megismernéd őket, már azelőtt beléjük szeretsz és beengeded őket a "házadba"


Azt akinek megengeded, hogy veled legyen, azt meg kell ismerned és amíg nem ismered addig nem szabad szeretned mert nem éri meg!


Az alap baj tehát nálad az, hogy túl elhamarkodott döntéseket hozol, és a másik, hogy rossz pasikat ismertél meg eddig!!!!!!

26/f

2011. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel csak ,hogy én fiú vagyok. Fogalmam sincs mit csinálunk rosszul..
2011. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem totál igazatok van. Köszi :-)
2011. febr. 11. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:

első vok:


Ez csak én véleményem, de próbálok ésszerű választ adni, csak gondolkozz el egy kicsit és rájössz , hogy miben hibáztál eddig és legközelebb alaposabb kutatást fogsz végezni mielőtt közel engeded az illetőt!


A mai világban nem ciki kutatni , másképp kicsit nyomozni az illető után akit be akarunk engedni a házunkba....

2011. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!