Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, túl "ragadós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, túl "ragadós vagyok"?

Figyelt kérdés

Srácok, segítsetek! (Minden válasznak örülök, de főleg ti, fiúk/férfiak).

Nem volt még más kapcsolatom, így nem tudok mihez viszonyítani. 20 éves lány vagyok, van egy barátom öt hónapja. Két hetente találkozunk, mert kb 40 km van közöttünk.


Barátom kb. olyan 3-4 naponta keres. Pl. beszélünk hétfőn, aztán keres pénteken este. Ez nekem elég kevés...

Nem tudom telefonon többször hívni, mint szeretném (anyagi okok). De az ímélre/skype/msn azt mondja, nem szereti, mert a munkájából adódan egész nap is a számítógép előtt ül a munkaidejében. Nekem mégis jól esne, ha azért úgy minden 2. nap legalább beszélnénk kicsit, 20 perc is elég lenne...


Ha van munkája szombaton is, akkor vasránap van, hogy nem akar velem talizni, mert fáradt. Ám én ilyenkor is szívesen elmennék hozzá, akár 2-3 órára is, ha már nem láttam őt egy, vagy két hete.


Erőltessem ezeket a dolgokat, vagy inkább hagyjam, ha nem akarom őt elveszíteni? Én tanulok még, nem dolgozom, és őelőtte nem volt senkim. Nem tudom, ez normális dolog-e tőlem, hogy ilyen körülmények mellett is szeretnék vele többet beszélni, talizni, vagy már az idegesítő kategória vagyok?


(ő 24 éves)


2011. febr. 11. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy idegesitö megértheti hogy nagyon hiányzik neked és hogy rosszul esik hogy iylen keveset beszéltek. Egyébként az ilyen kapcsolatok a legrosszabbak 2 hetenete találkoztok akkor nem josolok nagy jövöt. Az a baj hogy az nagyon kevés és ha hiányoznál neki akkor biztosan tudna rád idöt szakitani valahogy. Nem lehet hogy van egy másik csaj a háttérben?:S
2011. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szeret téged igazán vagy más is van a képben.Szerintem ne keseredj el,fiatal vagy ráadásul ez az első.Találni fogsz olyat aki tényleg megbecsül.24/FF
2011. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem komolytalan veled,ne veszitsd vele az idõdet.Ha csak kifogàsokat talàl,akkor ott nem stimm valami.Sok szerencsét!
2011. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy ragadós, ha szereted, akkor normális, hogy hiányzik és többet akarsz vele találkozni, beszélni telefonon. Inkább az nem normális egy kapcsolatban, amit ő csinál, vagy inkább nem csinál.
2011. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem is kevés lenne a "kontakt". ezt nem nevezném tapadásnak.

23f

2011. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ahogy érzel. Szeretnél vele lenni, megismerni még jobban. Ha nem törődünk egymással eleget, nem tartjuk melegen a kapcsolatot, akkor az bizony idővel ki fog hűlni.

Beszélj vele, mondd meg neki, h ez neked igy nem jó.

És ha nem megy, akkor nem is kell erőltetni. Fiatal vagy, van még sok jó pasi, aki örömmel fog ennél több időt veled tölteni.

4o km nem távolság. És a tel. sem drága.

2011. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

atlagos problemak egy tavkapcsolatba.Te is tudtad azt,hogy nem egyszeru dolog lessz ez a parkapcsolat,mert hat tavol laktok egymastol.

Tavkapcsolatot en senkinek se nagyon ajanlom,csak annak ,aki tudja is fedezni az utazasok arat.


Erzeseid komolyak,oszintem,es ha jol olvastam ez az elso kapcsolatos.Tenni nagyon sok mindent nem lehet,csak annyit,hogy vagy osszekoltoztok,vagy maradtok ugy ahogy most vagytok,ami szinten nem jo ,vagy nem tudom.


Ajanlanam,hogy ezt a problemad a paroddal kozosen probaljatok megbeszelni

2011. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

csatlakozom az elöttem szólókhoz. ha szeretne akkor sűrűbben keresne.

ha így kezdődik egy kapcsolat, abból jó nem sül ki; az én elsőm is ilyen volt, és őszintén szólva ilyen kapcsolatot az ellenségemnek se kívánnék :$

ülj le vele, beszéljétek meg és ha nem változik semmi akkor tedd ki. nem érdemli meg hogy rá pazarold az időd.


23l

2011. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne sokallj be,törődj bele hogy ennyit kapsz,én nem törődtem bele a kevés találkozásba a kevés telefonálásba és elveszítettem őt,most már ha csak töredékét kapnám mint eddig BOLDOG lennék,nem szabad mohónak lenni,én most már tudom:'( :'(
2011. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem keress mást,elhiszem hogy az első,félsz elvesziteni őt meg minden,de tartsd meg a női büszkeséged.Nem szeret igazán,ha szeretne hivna,én pl naponta talizom a barátomma,amellett lefekvés elött órákat dumcsizunk (még nem költöztünk össze).Igaz mi egy városba lakunk,de a legjobb barátnőm és barátja közt viszont 50 km van,és naponta 2x 3x beszélnek telón,és hetente min 1 taliznak,de van hogy 3x is.Amugy a srác egyetemre jár,és vannak a szessziói amik elfárasszák mégis bejön talizni a barátnőjével.


Gondold át a helyzetet,megkaphatsz te jobbat is:)És biztos jobbat is érdemelsz.

2011. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!