Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A számítógépegér pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A számítógépegér pasiknak lehet-e párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Tipikus alkat: sovány, szemüveges vagy pufi és chip-szet fogyaszt


És ha lehet, akkor milyen?


2011. febr. 11. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet, persze, de akiknek lehet, azok nem nevezik így magukat és nem itt kérdezgetnek:) Ebből csak a másodikban vagyok biztos.
2011. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És első szabály! Ne kösd a számítógépet és hasonló dolgokat alkathoz!
2011. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet. És a csaj lehet akár olyan, hogy "sovány, szemüveges vagy pufi és chip-szet fogyaszt ".
2011. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Tudtátok hogy nyelvtanilag rossz megfogalmazás egy mondatot "és"-sel kezdeni?

"És első szabály!"

"És a csaj lehet akár olyan, hogy sovány, szemüveges vagy pufi és chip-szet fogyaszt"

2011. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:13

Jaj már! Alkalmazkodtam a környezethez xD


Az, hogy és van a mondatom elején, gondolom ugyan olyan nagy baj, mint ha: Az, hogy


XD

2011. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ja, tényleg a kérdező xD


"És ha lehet, akkor milyen?"

2011. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lehet. Van egy ismerősöm, aki igazi sovány, szemüveges. A párja meg a duci...

Én meg egy évtizeden át szoftver-fejlesztéssel foglalkoztam... Az már talán mellékes, hogy inkább sportos a megjelenésem...

2011. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tényleg nem szabad ezt a típust a számítógéphez kötni. :D Van informatikus ismerősöm, aki a ma elterjedt ízlés szerint rohadt jó pasi, és van olyan ismerősöm, akinek köze sincs a számítógépekhez, de kb. ilyen, mint amilyet leírtál. :D

Amúgy meg, ha normális, miért ne lehetne párkapcsolata? :)

2011. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

194 centi vagyok 101 kiló 7 éve gyúrok, illetve kickboxolok. Emellett 6 éve wowozom is. Az estéimet gyakorta a gép előtt töltöm hetente legalább 5 alkalommal.. Nincs szemüvegem, járok kozmetikushoz, de lanpartykra illetve klántalikra is... Nemszeretem a chipset illetve a kólát se.. Nem eszem gyors kaját, mert attól megint csak a kozmetikushoz kell járkálni, amit utálok, mert fáj. Napközben egyetemre járok ahol pszichológiát hallgatok. Nem járok discoba illetve egyéb egyetemi partykra sem, mert inkább otthon játszom valamilyen játékkal... Nekem ez jelenti a kikapcsolódást!


Na szerinted van barátnőm vagy nincs? És, ha van akkor milyen?

2011. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Korpásbajszú rendszergazda keresi biopapucsos matematikatanár szerelmét"
2011. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!