Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most miért csinálja ezt a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért csinálja ezt a pasim?

Figyelt kérdés

Tiszta hülye!!!!AHhh elegem van.

Ma megvolt beszélve hogy 2-fél3közt jön haza melóból mert megyünk az anyjaékhoz. Erre itt álltam cipőben az ajtóban, de ő sehol, hivom...hát ő még munkába van...filmet néztek nem is nézett az órára. Nem is tudta hány óra...Mondom milyen filmet-hát a hétmérföldes szerelmet...a munkásával egy 50 éves fickóval. Szerintetek normálisak??????????

Én meg le vagyok b....va, itt várok.

Most ez nagyon felidegesitett, én már nem tudom mit gondoljak.Tegnap is elkezdi 2kor jön, de nem jött csak 4kor.Mondom semmi baj ha dolga van de ne főzzek már vacsit meg minden, ne várjam ha ugyis csak később jön.Minek behülyiteni engem?

Örökké csak várok..és mostanában mindennap megcsinálja ezt és ha kérdőre vonom akkor nevet hogy jaj akkor szakits...nem birok-e várni.......

Elegem van ebből!Miért nem tud ezen változtatni?Aztán meg csodálkozik ha féltékeny vagyok....mert már mindenre gondltam, hogy megcsal, vagy irkál valakivel neten esetleg, avgy nemtudom...ennyire nem számitok?????Ennyire kimegyek a fejéből minden nap?????

Együtt élünk, soha nem kap gyanus smst,emailjeit bármikor megmutatja....de akkor mégis miert kell ezt csinálni???????,

Egy nagyon ideges 23 éves csaj


2011. febr. 11. 14:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
én is azt gondolom haza szívesen menjen az ember, ne időre elkötelezve!
2011. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tipp: menj el te is DOLGOZNI, akkor nem kell állandóan otthon ülnöd és az ajtót lesni.
2011. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én is dolgozok!
2011. febr. 12. 09:27
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem képletesen értette az előző válaszoló, hogy a munka leköt

a lényeg az lenne, hogy ne azon kattogj mikor jön a párod, mennyit késik

csinálj mindent úgy ahogy akarsz

ha meg valamiről a késései miatt lemarad, az legyen sz ő baja. te szóltál. ennyi.

2011. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!