Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most miért csinálja ezt a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért csinálja ezt a pasim?

Figyelt kérdés

Tiszta hülye!!!!AHhh elegem van.

Ma megvolt beszélve hogy 2-fél3közt jön haza melóból mert megyünk az anyjaékhoz. Erre itt álltam cipőben az ajtóban, de ő sehol, hivom...hát ő még munkába van...filmet néztek nem is nézett az órára. Nem is tudta hány óra...Mondom milyen filmet-hát a hétmérföldes szerelmet...a munkásával egy 50 éves fickóval. Szerintetek normálisak??????????

Én meg le vagyok b....va, itt várok.

Most ez nagyon felidegesitett, én már nem tudom mit gondoljak.Tegnap is elkezdi 2kor jön, de nem jött csak 4kor.Mondom semmi baj ha dolga van de ne főzzek már vacsit meg minden, ne várjam ha ugyis csak később jön.Minek behülyiteni engem?

Örökké csak várok..és mostanában mindennap megcsinálja ezt és ha kérdőre vonom akkor nevet hogy jaj akkor szakits...nem birok-e várni.......

Elegem van ebből!Miért nem tud ezen változtatni?Aztán meg csodálkozik ha féltékeny vagyok....mert már mindenre gondltam, hogy megcsal, vagy irkál valakivel neten esetleg, avgy nemtudom...ennyire nem számitok?????Ennyire kimegyek a fejéből minden nap?????

Együtt élünk, soha nem kap gyanus smst,emailjeit bármikor megmutatja....de akkor mégis miert kell ezt csinálni???????,

Egy nagyon ideges 23 éves csaj


2011. febr. 11. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
1x -2x mindenkivel előfordulhat az ilyen, de ha ez nem változik, dobd!
2011. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon hamar ráunnék,és dobnám,mint a szél.Akinek ennyire nem vagyok fontos,az mehet a lecsóba.Tudod,ki könyörögne...
2011. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 asdface ***** válasza:
100%
mosoly szünet és ha nem változik akkor pá
2011. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Amíg nem lenne normális, nem feküdnék le vele.... ha nem változna semmi, akkor meg hagynám a fenébe!
2011. febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

jé nálunk is ez a vita téma, csak fordítva

én nem tartom be soha, hogy mikor megyek.


és ez azért van, mert tudom, hogy nem időpontra megyek, mert nem orvosról, vagy hivatalos ügyekről van szó, ami által természetesnek tartom, hogy késhetek órákat is.


a barátom is mindig ki van ezen akadva, viszont én pontos időt nem adok neki, csak: nemsokára indulok haza, vagy kb 4 körül érkezem

és nem tudom megérteni mitől van úgy oda, ha kések vagy 4 órát, mintha addig megállna nélkülem az élete vagy mi?

2011. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

ez tényleg elég idegesítő tud lenni, engem is ki szokott ez akasztani elég rendesen...

miért nem lehet azt betartani ami meg van beszélve??

átérzem!


18/L

2011. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom miért csinálja. de én a helyedben elmagyaráznám neki, hogy te főztél, mégpedig időre, hogy friss legyen amikor hazaér. így ha közbe jön valami akkor jó lenne ha tudatná veled.

23f

2011. febr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 vodevil ***** válasza:
100%
Nem vagy neki fontos, csak kihasznál.
2011. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

szerintem meg ha szeretjük a másikat, ne beszabályozni akarjuk, hanem segíteni az ő életét

pl ha a munka miatt csúszik és fáradt, ne nyaggassuk ezzel

vagy ha a haverokra szánt időt, hagyjuk szabadon, ha erre szüksége van, meg sorolhatnám

egy embert nem lehet önző módon kisajátítani, nem állat ő, hogy akkor eszik, amikor kaját adunk neki, meg sorolhatnám, mint egy kutyánál

2011. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem viszonylag kötetlen munkaidőm volt. Kreatív munka határidőkkel. Ha elkaptam a fonalat és a többiek is jó hangulatban voltak, esetleg beraktunk egy megbeszélést, akkor nem mehettem haza. Nem mindig lehet megtenni, hogy mad másnap ledolgozom.

Ha munkából hazafelé meg bringáztam és találkoztam egy régi haverral akkor inkább mentem még 20 km-t, mint hogy időre rohanjak haza. Az a gond, hogy a sárkány azt szerette volna hallani, hogy 17:00-ra otthon leszek, miközben mindketten tudtuk, hogy 17:30 előtt lehetetlenség. Mégsem mondhattam ezt. Ha valamiért csúsztam fél órát, akkor már egy órát késtem.

Tehát ennek az éremnek is két oldala van.

Ha a munkám miatt rendszeresen lecsesz a párom, akkor bizony néha inkább bent maradok játszani vagy tekerek egyet. Így is úgy is le leszek teremtve!

2011. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!