Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatok olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok olyan lányt aki ( lent . )?

Figyelt kérdés

- nem jár tul sokat bulizni

- nem gondolja ,hogy unalmas olyan mellet lenni , aki nem jár kocsmázni és bulizni rendszeresen

- lehetőleg szűz (vagy max 1-2 pasi :P )de inkább szűzre szavazok :)


2011. febr. 11. 13:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Sok Boldogságot kivánok a kedves 26 éves anyukának és köszönom a segítseget neki és a tobbieknek is :).

Lenne meg egy kérdesem :) a hugocska melyik országban él :) ?

2011. febr. 11. 13:57
 12/21 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen a segítséget és én köszönöm a jókívánságokat. A hugocska Magyarországon él 16 és fél éves és rendelkezik egy olyan családdal aki a hagyományos elveket vallja kicsit modernebb köntösben. Nem kell eltiltani a bulitól, kocsmától stb mert egészen egyszerűen nincs rá igénye. Ahogy nekem sem volt soha és túléltem azt is hogy még csak becsípve sem voltam soha életemben és nem is leszek :)
2011. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
kár ,hogy én romániban élek ......
2011. febr. 11. 14:18
 14/21 anonim ***** válasza:
Ott is vannak normális lányok. De mire is vársz? Nyomás ki az utcára hátha éppen arra sétál egy kedves normális lány aki még véletlenül a kívánt paramétereknek is megfelel... :)
2011. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
igaz az utobbi idöben (fél évben) azt vettem eszre , hogy egyre jobban megfelenek az elvarasaimnak :P ..... volt egy lany is aki akart volna komoly kapcsolatot de az messze lakik tolem és tavkapcsolatot meg nem akarok pénzem meg nincs annyit utazgatni.
2011. febr. 11. 14:26
 16/21 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani, hogy az öcsém és a barátnője 4 éve élnek távkapcsolatban. Hétvégente tudnak találkozni. Az öcsémnek nincs nagyon pénze mégis mindig megoldják. Én 6 hónapja élek távkapcsolatban a férjemmel úgy, hogy kb 10 napot találkozhattunk a 6 hónap alatt. Nem is ebben az országban van még meglátogatni sem tudom az ottani körülmények miatt (KFOR). Ha szeretünk valakit ki kell bírni a távolságot, aztán az is lehet, hogy 2 utcával arrébb találod meg azt as lányt.
2011. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Sajnos egyre ritkábbak a "rendes" lányok. Most a menő a cigi, a piálás stb. pedig rohadt gusztustalan egy csaj részegen vagy cigivel! Ha meg nem jársz diszkóba, nincs fülkarikád, jóképű vagy, minden apróságra emlékszel és esetleg érdekel vmi (régi autók) akkor hülyének néznek és inkább jönnek a "teccő. dugunk?" típussal.

Szerencsémre 1év 6 hónapja megtaláltam a boldogságot. Van egy gyönyörű barátnőm, aki szeret nevetni-hülyülni, moziba járni hozzámbújni, imádja a napfényt, tengert, Balatont. Szóval kitartás! (20/f)

2011. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen lennék,meg még sok más tulajdonságom is van,de meglehet szokni:),mellesleg Romániában élek^^
2011. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
elözö válaszoló vagyok:utálom a cigit,és italozni sem szoktam.Szánalmas ha egy lány olcsó kis könnyen megkapható csajnak adja ki magát,cigivel a kezében.Nekem vannak igényeim.Ennyi.
2011. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
kedves utolso irj kerlek egy privit :D
2011. márc. 5. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!